BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Świat zwariował, serce oszalało 19.12.2015 -synuś Maksymilian ♥ ♥ ♥ i Liwia 04.08.2020r. ❤❤❤

Autor: mala86
13 lutego, 09:24

💞 Pół roczku Liwki 💞

Malutka 4.02 skończyła 6 mc, waży 7,430 kg, pampki 4 już, od ponad miesiąca ma rozszeżoną dietę - rano kaszka z musem owocowym, na obiadek warzywka lub zupka plus dwie butle 150 ml mm. Drzemki ma na ogół 2 koło 8:30/9:00 i 12:00-12:30, śpi godzinę czasem 1,5-2h. W nocy budzi się na mleko dwa razy jeszcze ok 180 ml. Powolutku zaczyna pełzać na brzuszku, najlepiej do tyłu. Obraca się wokół własnej osi jak zegareczek. Najpiej bawi się na macie. Sama jeszcze nie siada, choć dźwiga się do tego i posadzona potrafi chwile utrzymać tą pozycję. Od niedawna sadzamy ją w krzesełku do karmienia. Ostatnio mieliśmy szczepienie - kolejna dawka DPD i Hib i co... Jest pocieszna taka, nachyla się by całować jej czółko, przytula się do brata i wydaje śmieszne dźwięki whooooo a czesem wyjdzie jej meme albo neeee. Obecnie kisimy się w domu bo oboje zagilowani. Maks chyba ją zaraził. Najgorsze są noce gdy mała nie ma jak oddychać a fridą nie daje sobie ściągnąć, krzyczy, odpycha. Nawet jak nie byli zakatarzeni to i tak ciężko wyjść bo wszystko tak zaspypane że nie da się wózkiem przejechać.

Pierś mała definitywnie odrzuciła w grudniu, trochę to przeżywałam ale już jest ok. Plusem jest szybszy spadek wagi no i nie muszę być na diecie bezmlecznej. Od tego czasu dostałam już dwa okresy. Waga 60,5 kg czyli jeszcze 3,5 kg do wagi sprzed ciąży


Wiadomość wyedytowana przez autora 17 lutego, 23:24

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)