BellyBestFriend

CIĄŻA TYDZIEŃ PO TYGODNIU

Wybierz poniżej tydzień ciąży w którym jesteś, kliknij na niego i sprawdź co czeka Cię w danym tygodniu ciąży. Lekarz ginekolog opowie Ci o ważych etapach ciąży, dietetyk o tym na co warto teraz uważać, a Mama oczekująca swojego pierwszego dziecka podzieli się Tobą doświadczeniami i emocjami tydzień po tygodniu.

WYBIERZ TYDZIEŃ CIĄŻY: (nie wiesz który to tydzień?)


Pierwszy trymestr:


Drugi trymestr:


Trzeci trymestr:


Dziewięć miesięcy, oczekiwania na dziecko, to niepowtarzalny okres w Twoim życiu. Czas wielkich zmian zachodzących nie tylko w Twoim ciele, ale również w duszy. Odnajdziesz tu opis zmian, które czekają Cię w czasie dziewięciu miesięcy. Klikając na odpowiedni tydzień ciąży, dowiesz się na jakim etapie rozwoju jest właśnie Twoje maleństwo, jak zmienia się Twoje ciało i na co powinnaś teraz zwrócić uwagę. Otrzymasz również proste wskazówki dotyczące diety w danym okresie ciąży.

Ponadto po zalogowaniu będziesz miała możliwość stworzenia własnego, spersonalizowanego kalendarza ciąży! Będziesz mogła kontrolować swój przyrost wagi na wykresie i zapisywać wszystkie swoje objawy i badania w przyjaznym dzienniku ciąży. Jeśli wykryjemy coś niepokojącego, system powiadomi Cię o tym. Przeprowadzimy Cię tydzień po tygodniu przez okres ciąży bez strachu i lęku. Świadome poznawanie siebie i swojego dziecka pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych stresów i szczęsliwie przejść przez ciążę.

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Rozpocznij Inteligentny Kalendarz Ciąży:

 
* oznacza obowiązkowe pola
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do BellyBestFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.

OK