BellyBestFriend

CIĄŻA TYDZIEŃ PO TYGODNIU

Wybierz poniżej tydzień ciąży w którym jesteś, kliknij na niego i sprawdź co czeka Cię w danym tygodniu ciąży. Lekarz ginekolog opowie Ci o ważych etapach ciąży, dietetyk o tym na co warto teraz uważać, a Mama oczekująca swojego pierwszego dziecka podzieli się Tobą doświadczeniami i emocjami tydzień po tygodniu.

WYBIERZ TYDZIEŃ CIĄŻY: (nie wiesz który to tydzień?)


Pierwszy trymestr:


Drugi trymestr:


Trzeci trymestr:


Dziewięć miesięcy, oczekiwania na dziecko, to niepowtarzalny okres w Twoim życiu. Czas wielkich zmian zachodzących nie tylko w Twoim ciele, ale również w duszy. Odnajdziesz tu opis zmian, które czekają Cię w czasie dziewięciu miesięcy. Klikając na odpowiedni tydzień ciąży, dowiesz się na jakim etapie rozwoju jest właśnie Twoje maleństwo, jak zmienia się Twoje ciało i na co powinnaś teraz zwrócić uwagę. Otrzymasz również proste wskazówki dotyczące diety w danym okresie ciąży.

Ponadto po zalogowaniu będziesz miała możliwość stworzenia własnego, spersonalizowanego kalendarza ciąży! Będziesz mogła kontrolować swój przyrost wagi na wykresie i zapisywać wszystkie swoje objawy i badania w przyjaznym dzienniku ciąży. Jeśli wykryjemy coś niepokojącego, system powiadomi Cię o tym. Przeprowadzimy Cię tydzień po tygodniu przez okres ciąży bez strachu i lęku. Świadome poznawanie siebie i swojego dziecka pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych stresów i szczęsliwie przejść przez ciążę.

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)