BellyBestFriend

O NAS

OvuFriend - o nas; Śpiący bobas.Czym jest BellyBestFriend?
BellyBestFriend jest to portal dla kobiet w ciąży. BellyBestFriend został stworzony jako kontynuacja największego serwisu w Polsce dla kobiet starających się o dziecko – OvuFriend. 
BellyBestFriend jest sprytnym, spersonalizowanym kalendarzem Twojej ciąży, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w czasie ciąży. Każdego dnia będziesz mogła śledzić swoje objawy, aktywność, nastrój czy przyjmowane leki w przejrzystym dzienniku ciąży. Będziesz mogła bacznie obserwować rozwój płodowy swojego dziecka na siatce centylowej oraz dbać o jego bezpieczeństwo regularnie licząc ruchy płodu. Pomożemy Ci kontrolować na wykresie przyrost Twojej wagi wg norm obliczonych specjalnie dla Ciebie. Ponadto otrzymasz przypomnienia o wszystkich ważnych datach w Twojej ciąży oraz planowanych wizytach lekarskich.  
Codziennie czekać będzie na Ciebie unikalna porada dnia, a co tydzień informacje co w danym tygodniu dzieje się z Tobą i Twoim dzieckiem. A jeśli coś Cię zaniepokoi będziesz mogła porównać przebieg swojej ciąży z przebiegiem ciąż tysięcy innych kobiet oczekujących dziecka oraz porozmawiać z wieloma innymi mamami w podobnej sytuacji.

Nasz cel
Zdajemy sobie sprawę, że niezależnie od tego czy oczekiwałaś na dziecko przez dłuższy czas czy zaszłaś w ciążę spontanicznie, okres ciąży jest dla Ciebie wyjątkowym etapem w życiu! Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie ten wyjątkowy, spersonalizowany kalendarz ciąży. Chcemy zaoszczędzić Twój czas i dostarczyć Ci wszystko czego możesz potrzebować w jednym miejscu. Chcemy, abyś przeżyła te dziewięć miesięcy radośnie, świadomie i bezpiecznie - ciesząc się chwilą i dbając o zdrowie Twoje i Twojego dziecka.

Co jest dla nas ważne? 
Zależy nam, żebyś dobrze czuła się w BellyBestFriend i ufała nam. Jeśli masz jakiś problem, sugestię lub chciałabyś nam o czymś opowiedzieć, napisz do nas: kontakt@bellybestfriend.pl

Czy BellyBestFriend jest płatne?
Tak, ale przez pierwsze 30 dni korzystasz ze wszystkich funkcjonalności BellyBestFriend Premium zupełnie za darmo! Po upływie 30 dni możesz zdecydować czy chcesz kontynuować czy nie i opuścić serwis nie płacąc (korzystanie ze społeczności BellyBestFriend jest darmowe). Po 30 dniach dostęp do zaawansowanych funkcjonalności BellyBestFriend kosztuje zaledwie 29 zł / miesiąc. W tej cenie otrzymasz możliwość korzystania z wielu narzędzi do śledzenia przebiegu ciąży oraz rozwoju Twojego dziecka. Wykaz wszystkich funkcjonalności w ramach abonamentu Premium możesz znaleźć tutaj.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)