BellyBestFriend

O NAS

OvuFriend - o nas; Śpiący bobas.Czym jest BellyBestFriend?
BellyBestFriend jest to portal dla kobiet w ciąży. BellyBestFriend został stworzony jako kontynuacja największego serwisu w Polsce dla kobiet starających się o dziecko – OvuFriend. 
BellyBestFriend jest sprytnym, spersonalizowanym kalendarzem Twojej ciąży, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w czasie ciąży. Każdego dnia będziesz mogła śledzić swoje objawy, aktywność, nastrój czy przyjmowane leki w przejrzystym dzienniku ciąży. Będziesz mogła bacznie obserwować rozwój płodowy swojego dziecka na siatce centylowej oraz dbać o jego bezpieczeństwo regularnie licząc ruchy płodu. Pomożemy Ci kontrolować na wykresie przyrost Twojej wagi wg norm obliczonych specjalnie dla Ciebie. Ponadto otrzymasz przypomnienia o wszystkich ważnych datach w Twojej ciąży oraz planowanych wizytach lekarskich.  
Codziennie czekać będzie na Ciebie unikalna porada dnia, a co tydzień informacje co w danym tygodniu dzieje się z Tobą i Twoim dzieckiem. A jeśli coś Cię zaniepokoi będziesz mogła porównać przebieg swojej ciąży z przebiegiem ciąż tysięcy innych kobiet oczekujących dziecka oraz porozmawiać z wieloma innymi mamami w podobnej sytuacji.

Nasz cel
Zdajemy sobie sprawę, że niezależnie od tego czy oczekiwałaś na dziecko przez dłuższy czas czy zaszłaś w ciążę spontanicznie, okres ciąży jest dla Ciebie wyjątkowym etapem w życiu! Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie ten wyjątkowy, spersonalizowany kalendarz ciąży. Chcemy zaoszczędzić Twój czas i dostarczyć Ci wszystko czego możesz potrzebować w jednym miejscu. Chcemy, abyś przeżyła te dziewięć miesięcy radośnie, świadomie i bezpiecznie - ciesząc się chwilą i dbając o zdrowie Twoje i Twojego dziecka.

Co jest dla nas ważne? 
Zależy nam, żebyś dobrze czuła się w BellyBestFriend i ufała nam. Jeśli masz jakiś problem, sugestię lub chciałabyś nam o czymś opowiedzieć, napisz do nas: [email protected]

Czy BellyBestFriend jest płatne?
Z BellyBestFriend możesz korzystać zupełnie za darmo lub wykupić abonament Premium, który umożliwi Ci dostęp do większej ilości narzędzi do śledzenia przebiegu ciąży oraz rozwoju Twojego dziecka.
Płatność za abonament Premium umożliwia nam utrzymanie wysokiej jakości serwisu, ciągłe dostosowywanie go do potrzeb użytkowniczek oraz wprowadzanie nowych, ekscytujących funkcjonalności!

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj

Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!


Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email <>, a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)