BellyBestFriend

Moje listy  

Wyprawka dla noworodka

Sprawdź co możesz potrzebować dla swojego dziecka po narodzinach. Opcji jest nieskończenie wiele, a liczba produktów na rynku może przytłoczyć każdego. Zaplanuj zatem dobrze swoje wydatki. Zakreśl rzeczy, które już masz, wykasuj te niepotrzebne i dopisz te których według Ciebie brakuje. Wydrukuj swoją wyprawkę dla noworodka i bądź najlepiej przygotowaną mamą w mieście!

Plan porodu

Stwórz swój własny plan porodu. Pomoże Ci to zastanowić się i przemyśleć wiele aspektów porodu. W jaki sposób chciałabyś, aby przebiegał Twój poród oraz przedyskutować ze swoim partnerem lub osobą przyjmującą poród idealny scenariusz porodu - co chciałabyś aby się zdarzyło a czego wolałabyś uniknąć.

Torba do szpitala

Przygotuj listę rzeczy, które zabierzesz ze sobą do szpitala. Od tego co ze sobą weźmiesz będzie po części zależał Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas porodu i w pierwszych dniach po narodzinach Twojego dziecka. Warto zatem poświęcić trochę czasu i świadomie wybrać rzeczy, które możesz potrzebować w szpitalu.

Przygotowanie do narodzin dziecka

Zrób listę rzeczy, które chciałabyś zrobić jeszcze przed porodem i które ułatwią Ci życie po przyjściu na świat Twojego dziecka. Załatwienie wielu spraw teraz, zaoszczędzi Ci choasu i niepotrzebnego zdenerwowania. Zaplanuj i zorganizuj swoje sprawy tak, aby po narodzinach dziecka móc w pełni cieszyć się macierzyństwem!

Lista pytań do lekarza

Tutaj na bieżąco zapisuj swoje pytania do lekarza. Jeśli nie spiszesz swoich pytań w domu, podczas wizyty możesz o wielu z nich łatwo zapomnieć. Wizyta prenatalna dla większości kobiety w ciąży jest bardzo emocjonująca, szczególnie jeśli wykonywane jest badanie USG podczas którego widzą swoje dziecko. To sprawia, że wiele ważnych pytań umyka.

Utwórz własną listę

Tutaj możesz stworzyć swoją własną listę. Może to być lista projektów do zamknięcia przed urodzeniem dziecka, lista rzeczy do sprawdzenia lub zapytania podczas wyboru szpitala lub jakakolwiek inna, która pomoże Ci lepiej przemyśleć i zorganizować sprawy przed urodzeniem dziecka.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj

Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!


Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email <>, a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)