BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Polunia już z Nami! :* 22.02.15. Oluś już z Nami! :* 27.09.19

Autor: przedszkolanka:)
16 października, 19:40

Czy miałyście kogoś ,na kim Wam zależało?na kim mogłyście polegać,pogadać,napisać. kogo traktowalyście jak przyjaciela.. A nagle ten ktoś Was olewa. Przestaje pisać bez słowa wyjaśnienia.Myślisz sobie"obrażony". Ale czy na pewno?Czy obrażona osoba ,przyjaciel jest w stanie nie napisać życzeń na urodziny albo olać ważną datę? A nawet nie odpisać na życzenia dla siebie? Czy to aż tak ważne,czy brak powodu jest powodem?Czy czasy w których jest nam dane żyć są warte przekreślenia mnóstwa lat? Mam w głowie mnóstwo pytań, niewyjaśnionych i ciężkich do ogarnięcia. Targają mną różne myśli i teorie. Dzisiaj męczył nawet sen. Myślę sobie,że oleję ,bo nie warto,ale skoro to wraca to może..? nie jestem zła. Jest mi przykro? Czuję się rozczarowana? może to dla mnie jakaś lekcja,nauczka. Nie wiem o co to piszę. Może mam cichą nadzieję na zmianę? Na znak. Obecny czas pozwala tylko na to.

Marta. Jeżeli żyjesz i to czytasz- a wierzę ,że tak jest,to proszę odezwij się. Martwię się cholernie. Nie musisz mnie dręczyć,nawet jak coś zrobiłam,napisałam nie tak, to zrobiłam to nieumyślnie.

0 komentarzy (pokaż)
17 października, 19:13

Fajny Dzień:)
Rano pospalismy A raczej odespalismy bo Oluś spał 22-24 niespokojnie. A o 5:30 obudził się cały przesikany (stąd kręcił się w nocy). Przestałam,dałam mleko i pospalismy do 7:20 :) szybki trening,śniadanko,buszowanie w kuchni,ogarnianie i pojechaliśmy załatwiać. Oluś w trakcie usnal więc spokojnie się wszystko udalo;) w domku obiadek- domowe frytki, rybka,warzywa . Oluś zjadł zupkę warzywną z buraczkami😍 A później cała miskę makaronu z warzywnym spaghetti :)
Popołudnie to zabawy i duuuuzo przytulaskow-Oluś bardzo mamowy dziś i zazdrosny! Jak Pola się przytula to leci też się przytulać,wspina się na mnie 🥰 Kocham ich :)

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)