BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Polunia już z Nami! :* 22.02.15. Oluś już z Nami! :* 27.09.19

Autor: przedszkolanka:)
23 listopada 2019, 08:31

Wczoraj nam pykło 8 tygodni 🥰

Odkładamy pomału ciuszki 56. Widzę jak Olus urósł,zaokraglil się i już nie jest taki maciupki. Cieszy się kochany,teraz właśnie głośno przez sen :D guga i gada po swojemu :D najlepiej jak nie śpi kiedy powinien i się do niego coś powie a on strzeli uśmiech i ma wszystko wybaczone 🙈🙈

Misio łapie bardzo fajny kontakt z Pola. Lubi się z nia"bawic",ogląda się za nią jak słyszy.
Mamy troszkę już rytm : rano wstajemy i się ogarniamy,później Misio ma drzemkę. My jemy,ogarniamy się i bawimy. Później wstaje Oluś i bawi się z nami. Później jemy wszyscy i ogarniamy na spacer. O 12 jest drzemka w wózku i ta trwa do 15 aż go budzę w domku. Popołudnie zabawy z tata,ja ćwiczę,później jesteśmy razem,ogarniamy spanie i kąpiel. Wieczór jeszcze roznie- albo misio zaśnie przy butli albo tata usypia w pokoju obok a ja usypiam Pole. Polą ok.20 spi a Oluś albo z nami jest albo wczoraj spal-wstal-siedzial-spal. Noce są ok,śpimy w trójkę,chyba że uda się odłożyć obok do dostawki ;p

Pomału zaczęłam coś sprzątać na święta. Wyszorowalam fugi i przejrzałam trochę zabawek Poli póki co :D nie moge sie doczekać tych świąt 🥰

Trzeba się ogarniać na śniadanko bo teście a później jedziemy na miasto :D

0 komentarzy (pokaż)
30 listopada 2019, 08:55

Oluś skończył 9 tygodni a tym samym 2 miesiące <3
Ssie już piąstki jak chce cyca do spania,ślini się jak śliniak i jest przesłodki:D
Zrobił się okrąglutki,bardzo ruchliwy.
Spi ładnie i póki co bez względu czy go w dzień wybudzam czy nie to wieczorem się zdrzemnie 30 min.i wojuje do północy 🙈
Mamy codziennie ten sam rytm dnia,wczoraj byłam z dziećmi w Zusie, wszystko udało się załatwić;)
T.mi bardzo dużo pomaga. Robi zakupy,bawi się z dziećmi bym mogła poćwiczyć czy siedzi z Olkiem bym poszyla :)
Pola odlicza do Mikołaja, prezenty dla dzieci mamy już ustalone,została całą reszta.

Zaszalalam na Black Friday,więc liczę na hojnego Mikołaja w tym roku 😂

Dzisiaj cały dzień w domku więc w planie obiadek,porządki jakieś szafkowe, zabawy itd😁

0 komentarzy (pokaż)
1 grudnia 2019, 07:46

Wieczór był mój 😍
T.wybył na imieniny teścia,bo Andrzej . Pola z Olkiem zasnęli o 20 i Oli wstał na cyca dopiero o 22 (cały obsikany więc raczej to go obudzilo). Później karmienie było o 00.55 😍 do rana już niezbyt pamiętam 🤗
Oluś wstał z Pola więc teraz już po śniadaniu ma pierwsza drzemkę.
Zaraz wstajemy i Pola z T.pojda do kościoła a ja naszykuję na obiadek i mleko pościagam.
W piątek jest na sali Mikołaj więc idę z Pola A T.zostaje z Olusiem. Sam zaproponował i przekonuje ,że dadzą sobie super radę więc skorzystam ;)

Dzisiaj znowu aktywnie do południa A popołudniu domowe kino . Uwielbiam 😍💕🥰


Wiadomość wyedytowana przez autora 1 grudnia 2019, 07:47

0 komentarzy (pokaż)
14 grudnia 2019, 08:49

Dawno mnie nie było a tu już skończone 11 tygodni <3
Oluś rośnie jak na drożdżach,zakładamy już ubranka 62 i 68!
Jest rozkoszny smieszek, grzeczny i ładnie spi. Nadal jednak nie mamy unormowanych wieczorów więc z nim siedzimy na zmianę;p

W piątek był na sali Mikołaj. Polą zadowolona wśród dzieci się pobawila i dzielnie usiadła do zdjęcia z Mikołajem;) niestety 2 dni później złapała katar (przypuszczam,że od chrzesniaka)..
W sobotę byliśmy na zakupach,prezenty już mamy praktycznie wszystkie, kupiłam w sklepie A reszta przez Internet,zostały drobiazgi na przyszły tydzień.
W niedzielę Polą więcej kichala,ale poszła do kościółka A niestety w poniedziałek już miała katar. Na szczęście szybka akcja i już jest lepiej ale za to złapał Oluś:( wczoraj już było w dzień fajnie,Ale jeszcze się denerwuje jak mu się zatka. I tak.jest dzielny,zresztą jak szalona Pola;)

Mamy ustalone chrzciny na 25.01,ciekawe jak to będzie;) chrzestni również wybrani,musimy tylko jeszcze poinformować chrzestna;)

Przed nami ostatni luźny tydzień. W piątek planujemy ostatnie zakupy,w weekend robimy ostatnie porządki i pierniki,w poniedziałek ciasta i moi ubiora choinkę i będziemy się cieszyć świętem;) siostra przyjeżdża dopiero w poniedziałek wieczorem.

Pora wstawać rob8c śniadanie bo o 10 teście A później się biorę za sprzątanie kuchni ;p

0 komentarzy (pokaż)
21 grudnia 2019, 08:26

12 tygodni Olusiowych ! 💕💕
Kiedy to zleciało?
Misio próbuje się już przekręcić z pleców na brzuch i odwrotnie. Dużo guga,jak się cieszy to cały aż skacze :) jeszcze się meczy niestety z katarkiem,najgorsza w sumie noc. Jest wesoły,zacieszal do chrzestnej jak u nas była.:)
Pole już zdrowa;)
Wczoraj byliśmy na zakupach. Wszystko już kupione,prezenty zdążyły dojść. Dzisiaj z Pola robimy pierniki . Jutro robię barszcz i krokiety A w poniedziałek 4 ciasta🙈 moi wtedy ubiora choinkę:)
Właśnie leżymy w łóżku z dziećmi i jest cudownie <3 Polą już zasypia sama,długo to jeszcze zajmuje ale zasypia. Olek zawsze ma drzemkę 30min.a później co najmniej godzinną przerwę . W wózku i aucie spi po 3-4h A tak to 30-to min.w domu ok.3-4 razy.

Pora wstawać bo jak zwykle teście zaraz (jakby roboty było malo).

0 komentarzy (pokaż)
31 grudnia 2019, 23:35

Podsumowanie roku 2019!!

Wspaniały rok! Rok na który czekałam, który dał mi synka.<3

Styczeń: pracowity, podusie na dzień dziadków szły hurtowo.
25.01 pozytywny test ciążowy,zupełna niespodzianka <3 była radość ale i strach.
Luty: od 8 poszłam na l4. Zaczęły się mdłości i mega senność.
Poli 4 urodzinki spędziliśmy w Kinder,mc Donaldzie i na wycieczce,bo której padłam jak dziecko. Polą dowiedziała się,że będzie miała rodzeństwo <3
Marzec: dowiedzieliśmy się,że będzie SYN<3 cudowna wiadomość <3
17.03 zmarł nagle mój dziadek..
Kwiecien: mama poszła do pracy, po rocznej przerwie.
Maj: połowa ciąży,zaręczyny mojej siostry ;)
Czerwiec: wesele Aguli, szalony dzień dziecka Poli i nasza 6 rocznica ślubu;)
Lipiec: wakacje rodzinne nad morzem,pierwszy mandat :D
Sierpień:moje urodzinki i wielkie szykowanie wyprawki ;)
Wrzesień: nagła cholestaza i szpital. Wywoływanie porodu. Poli pierwsze kino i rozstanie ze mną.. 27.09 urodził się Oluś <3 Polą okazała się najdzielniejsza dziewczynka i najukochansza siostra na świecie;)
pazdziernik: pierwszy miesiąc Olusia <3
Grudzien: pierwsze święta i Sylwester w 4 <3
Święta spokojne,chociaż Oluś źle zniósł chaos świąteczny.
Sylwester do 21 z dziećmi,które pięknie uznały i spały,my się polozylismy o 23 ale czuwamy;p

Wspaniały rok. Ciąża,poród to coś na co czekałam cały poprzedni rok. <3
Rok 2020 ma bardzo wysoko poprzeczkę postawiona :)
Czego nam życzę? Czego oczekuje? Dużo zdrowia i miłości,chociaż tej nam nie brakuje;) A może i kiedyś namówie T.na trzecie..;)

0 komentarzy (pokaż)
11 stycznia 2020, 08:34

To już 15 tygodni Olusiowych <3

Oli jest wesołym, kochanym i rozgadanym chlopczykiem ;) składa rączki,bawi się i łapie zabawki,spi ładnie,uwielbia gugać i wydawać dźwięki:) zapatrzony jest w Pole jak w obrazek,zresztą w męża tez😁
Nosimy rozmiar 68 z którego pomału wyrasta ;o
W środę mamy szczepienie,zobaczymy ile puciek waży;)
Pola też kochana,ostatnio powiedziala ostatnio " mamuś,jestem zadowolona z Ciebie że urodzilas Olusia" <3 moje miłości. Kocham ich nad życie!

Przed nami intensywny czas.
Dzisiaj jedziemy milion rzeczy załatwić plus teście. W środę mamy szczepienie. W weekend znowu zakupy. 22 mam giną,24 okulista,odebranie tortu bo 25 na 11 chrzciny Olusia <3 mam nadzieję,że chrzesniak mi nie zarazi niczym Poli bo 1.02 chcemy jechać do Ikei.
Po chrzcinach będę dawać Olusiowi pierwsza marchewkę:o
Wciąż debatujemy na temat trzeciego malucha, jest mnóstwo przeciw niestety. Zobaczymy co czas pokaże.
Trzeba wstawać i gonić moich ;D

0 komentarzy (pokaż)
1 lutego 2020, 21:02

Minęło 18 tygodni Olusia 😍😍 zdecydowanie za szybko..czasie zwolnij proszę!

W ostatnich 3 tygodniach bardzo dużo się działo i co miałam pisać to już bylo późno i tak zleciało .

Oluś 15.01 miał szczepienie. Zniósł dzielnie ,mimo że płacz był. Puciek ważył wtedy 5800💪💪ma małego naczyniaka na rączce który albo zostanie albo sam zniknie. Nic groźnego.
Tego dnia przy obiedzie T.powiedzial,że babcia miała wypadek-potrącił ja tir. Ja widziałam wcześniej artykuł na ten temat ale kto w ogóle by przypuszczał.. babcia z obrażeniami ale była w szpitalu pełną sił. Popołudniu była operacja która się udała. T.w czwartek pojechał do babci,Cieszył się podobnie jak babcia. Pokazywał zdjęcia dzieci i wrócił na usypianie. Planował jechać w piątek znowu ale z teściem stwierdzili że lepiej sobota na dłużej bo babcia miała wysokie ciśnienie i więcej spała.
W sobotę rano na spontanie miał być wyjazd do Ikei,szybko zaczęliśmy się zbierać by T.wrocil i jechał na 2h do babci i patrzymy że dzwoni teściowa na mój numer. Już wiedzieliśmy. Babcia zmarła w nocy. Na szczęście T.nie miał wyrzutów że nie pojechał bo zapamiętał ja jako wesoła i szczęśliwa. Decyzja T.ze jedziemy i tak by nie myśleć.
Na miejscu zjedliśmy,byli mnóstwo ludzi . Wyruszyliśmy na sklep,Oluś siedział ładnie w wózku A Polą w sklepowym. Kupiliśmy co trzeba,Olek już pod koniec był śpiący to przebralam ,dałam butle i zasnął przed kasa. W tym czasie T.ogarnal wszystko i mieliśmy iść jeść ale była taka kolejka ,że zrezygnowaliśmy. Pod mc Donaldem to samo,więc dojechaliśmy bliżej domu A i tak pełno ludzi było. W domu byliśmy o 16,złożyliśmy nowy stół itp.i dzień zleciał. Oluś ma siedzisko do karmienia;)
W niedzielę było smutno,ale każdy się spodziewał że tak się może skończyć.
W poniedziałek dzwonił teść by..przesuwać chrzest! Ze względu na prokuratora pogrzeb miał być później i to prawdopodobnie na sobotę. Byliśmy wściekli bo w ogóle się z nimi nie można było dogadać bo postawili na swoim i koniec. Na szczęście mój ksiądz kochany bardzo nam dużo z chrztem pomógł i się udało wszystko przesunąć na niedzielę.

Cały tydzień był jeszcze nerwowy bo noc nie było wiadome ale pogrzeb był w sobotę. My z siostra zostaliśmy,gdy wszyscy wrócili to było szykowanie na chrzest. Tort już czekał A Pole nosiło bo do późna się bawiła z siostra i szwagrem.
Dzień chrztu byk też zwariowany . Gdy ubieralam dzieci już to przyjechał ksiądz i powiedział bym z nimi przyjechała po mszy bo w kościele jest zimno i żeby dzieci się nie pochorowaly. Tak zrobiliśmy, T.nam pisał kiedy jechać, ze mną była siostra .
Wszystko się pięknie udało,ksiądz zadbał by Oluś nie zmarzł A on mu się odwdzieczal pięknymi uśmiechami;) był dzielny,nie płakał i fajnie poszło. A na koniec ksiądz kazał ministrantowi zrobić zdjęcie całej rodzinie;)
W domu po przyjeżdzie był obiad,ja nakarmilam misia i się rozmawiało. Polą się super bawiła z chrzesniakiem ;) W trakcie Oli zaliczył jeszcze drzemkę.
Oczywiście teściowa musiała mi podnieść ciśnienie bo jak tylko zniknęłam z Pola widzenia po kawę to wzięła na ręce Olka mimo próśb by tego nie robić. Podobno marudził co wszyscy wysmiali. T.od razu zainterweniował i ja zjechał na szczęście i do końca już go nie ruszyła.
Wieczorem się ogarnęła,prezenty rozpakowało (Polą i Olka) i zleciało. Pole znowu nosiło.
W poniedziałek T. Miał wolne i pojechałam na badania (tej poniżej normy znowu.. ),później szybkie zakupy ,ZUS i na obiad dom. Wieczór w końcu był spokojniejszy i od tej pory się tego trzymamy by Polą znowu się mogła wcześniej wyciszać.

Dzisiaj rano T.jechal po węgiel z teściem A my się bawiliśmy. Później przyjechali teście co mnie upewniło że Poli nigdy nie wyśle na spacer z teściowa. Reszta dnia spokojna (ćwiczenia,szycie,Polą chwilę u babci była jak Oli spal)i zleciało;)

Jutro w planie mamy pizzę i jeszcze nie wiemy co na popołudnie ale na pewno w czwóreczke ;)

Oluś spi,zaraz odloze i zobaczymy bo dzisiaj dosypiam dość długo. Ostatnio spi 3x 30 min.2 dzień. Wczoraj ładnie spał wieczorem i w nocy,zobaczymy dzisiaj.
Dostał już pierwsza marchewkę i mam wrażenie, że bolał go po niej brzuszek..Dzisiaj była dynia i zobaczymy jak dalej. Smakowała więc jutro będzie więcej;) później znowu spróbuje marchew.
Ogólnie Oluś jest wesołym,spokojnym chłopcem. Lubi wózek,fotelik,smoczka,leżeć na brzuszku i macie. Lubi zabawki w łóżeczku i obserwować nas oraz Pole ;)
Pola całuje,glaszcze Olka ,lubi go;) jest cierpliwa i dużo rozumie jak trzeba się nim zająć. Jak się bawimy to też go angażuje;)
Kocham ich <3

0 komentarzy (pokaż)
2 lutego 2020, 19:44

Edit:
22.01 miałam wizytę u dr. Została pobrana cytologia,dr spytał o Olusia(pamięta:)),zapytał o cukry,tarczyce . Rozmawialiśmy o ćwiczeniach i skomentowal" A bo Pani to ta sportsmenka "😂mówię że bez przesady A on że wcale nie,to ja że jeszcze nie biegam,czekam na wiosnę i się śmiał że on też:D wszystko wróciło do normy więc super :)

Dziś był fajny dzień. Polą poszła z T.do kościoła,Olo wtedy spał to ja poszylam. Później poszliśmy na spacerek i robiłam pizzę;) popoludnie rodzinne kino,kocyk i zleciało;)Oluś zjadł porządna porcję dyni ,pięknie otwiera buzię,wie o co chodzi ;)
Poli rusza się ząb od jakiegoś czasu ,bo mama jej szarpnela skórkę od chleba. Dzisiaj już się ledwo trzyma,myślę że to już niebawem. Zamowilismy prezent od zebowej wróżki,oby zdążył dojść;p


Wiadomość wyedytowana przez autora 2 lutego 2020, 19:46

0 komentarzy (pokaż)
9 lutego 2020, 17:32

Oluś skończył 19 tygodni ❤

Czas pędzi za szybko..Oli jest już dużym chłopcem,który dzisiaj postanowił się nagle przekręcić na brzusio :) po zabawie zjadł całą miseczkę zupki (marchew,ziemniak,brokul). Ale dobre to było:)
Jest wesoły i przekochany. Jak się dzisiaj przekrecil to przeczolgal się po zabawkę <3
Niestety dostał jakiejś alergii,bo ma czerwone policzki..cieciorka,czekolada? Muszę obserwować..
Jest niesamowity ten Oluś,bo zasypia ze smoczkiem,a jak tylko dam na boczek w wózku to odpływa <3

Pola 4.02 miała wielkie wydarzenie- wyleciał jej pierwszy ząbek;) oczywiście była wróżka zębuszka i przyniosła piłkę do skakania z Angry birds ;p oczywiście przyszedł dzień po :D

W czwartek dzwoniła ciotka ze Śląska. Już wiemy że na wesele i cały tydzień aż do babci 70tki kuzyn będzie u nas A ciocia M.u mamy :D Polą ja uwielbia,była u nas jak szłam rodzic więc fajne mam wspomnienia ;)

T.ma niepewna sytuację w pracy,czekamy co się rozwiąże i wtedy dopiero możemy pokoik Poli robić.

Ja ćwiczę,szyję cudeńka na wiosnę,spełniam się jako mama- jestem przeszczesliwa;)

A teraz zmykam pogadać z Olusiem bo wzywa hihi ;)

0 komentarzy (pokaż)
24 lutego 2020, 22:41

Prawie 5 miesięcy Olusia <3

Smutno mi..smutno,że to już tyle..Oluś nie jest już bobaskiem A dzidziusiem..Przekochnym😍❤
Spodobało mu się przekrecania na brzuszek i jak mu się nie chce leżeć na wprost to się przekreca na brzucho- slodko to wygląda :D
Ciągle je rączki i kciuki,dużo gaworzy i krzyczy,mimika bużki mnie roztapia ;)
Zębów na horyzoncie nie widać.
Mamy rytm dnia z pobudka 6-7,drzemka 9-10,12-13 i 16-16:30 ostatnia. Na wieczór 19:30 spi i na ogół jest pobudka po 30 min.na chwilę i śpi . Noce przytulone ale i przespane;)
Alergia na czekoladę i brokuly wykluczona wiec byla to raczej cieciorka. Na szczęście jej nie jadam ;p

Pola w sobotę skończyła 5 lat. ❤ nie wiem kiedy te lata zlecialy..jest już taka duża A ja bym chciała ją cały czas mieć przy sobie . Mamy etap bania się. Jest mega wrażliwa i kochana. Lubi malutkie zabawki,rozwiązywanie zadań i prace plastyczne;)
W piątek byliśmy w hydropolis ,było super.! Polą była bardzo zadowolona,pytała czy jeszcze przyjedziemy ;) Oluś cały pobyt bardzo grzeczny ;) były 3 drzemki jak w domu -idealnie;) w domu byliśmy dopiero o 17 :D po drodze był obiad w Ikea i zakupy ;) prezenty również były trafione;)
W sobotę był piękny tort i goście. Pola była przeszczesliwa :)

W pracy T.wszystko na szczęście uformowane;)

W piątek robiłam wyniki i wyszło mi tsh=18.5!!dzisiaj na 12 z dziećmi jechałam do Endo i póki co jestem na euthyrox ale na usg widać zmiany Gravesa więc zobaczymy jak to się potoczy dalej.

Dzwonił do Poli kuzyn z życzeniami,chwilę pogadaliśmy i cieszę się, że wpadają w czerwcu:D

0 komentarzy (pokaż)
25 lutego 2020, 07:05

Mamy maraton lekarzy.
Wczoraj udało mi się dostać do Endo . Doatałam euthyrox na zbicie,ale po widoku usg może być różnie.
Do kontroli.

Jutro jadę z Polą do nowej dentysty,w piątek mamy okuliste A w kolejny czwartek diabetolog. Zostanie jeszcze mój dentysta.
Jeszcze w tym miesiącu są bioderka i szczepienia.

0 komentarzy (pokaż)
31 marca 2020, 23:08

Wow,miesiąc mnie tu nie było a tyle się dzieje..
Obecnie jest strach,panika co dalej. Siedzimy w domu przez niego- koronawirus..
Od początku..

Oluś skończył pół roczku! Cudownego, wspaniałego czasu z moim synkiem❤ Kochamy go wszyscy A on jest najcudowniejszy! Taka moja pociecha i nagroda. Uśmiechnięta i śpiąca oaza spokoju i radości <3
Oluś nosi już rozmiar 74 i jest klopsikiem ;) ząbków nie widać póki co;) klęka do raczkowania, próbuje w bok siadać,uwielbia leżeć na brzuszku i się bawić. Łapie zabawki w rączki,ogląda je,przygląda się nam i nas poznaje, rozpoznaje głosy,uwielbia Pole i łaskotki ;) lubi wózek i auto,zasypia tam szybko. Lubi smoczka do spania, lubi jeść;) dziecko skarb! To niesamowite jak szybko rośnie. Rozszerzanie diety nam ruszyło, od 2 dni dostaje chrupka kukurydzianego i ogarnia o co z nim chodzi ;) wpatrzony jest w Pole jak w obrazek;)
Pola Kochana siostra. Zabawi,przytuli, pomoże i pocieszy;) składa mu rano matę,rozmawia z Olusiem ;) potrafi jeździć na dwóch kółkach na rowerze!!❤ moja duma!
U dentysty była już 2 razy,trafiona jest ta nowa ;)

Obecnie wszyscy jesteśmy w domu,ja z dziećmi wychodzę na dwór lub na rowerek w 4 ale się rozdzielamy.
Szyję maseczki co zajmuje mi dużo czasu ,ale pomoc trzeba . Muszę skontrolować to tsh i chyba pojadę w czwartek. Wczoraj byłam na dużych zakupach więc na razie mamy spokój. Szczepienie i Olka i Poli były odwołane więc nadal czekamy. Nawet wesele siostry jest pod znakiem zapytania..No zobaczymy jak to będzie.
Ostatnio nie dosypiam,postaram się pisać częściej;)

1 komentarz (pokaż)
27 kwietnia 2020, 22:17

7 miesięcy Olusia <3
Za szybko,oj za szybko..

To najpierw o solenizancie:
-Oluś nosi rozmiar 80,waży ok.9 kg.wedlug mnie i jest przeuroczym klopsikiem <3
-jest przekochany, uśmiechnięty i bezproblemowy.
Jesteśmy na etapie kiedy Oluś siedzi,raczkuje,wstaje!(6 miesięcy i 29 dni),siedzi z zabawkami i się zajmie sobą lub bawi się z Pola i fajnie im to wychodzi. Uwielbiam wtedy na nich patrzeć;)
Drzemki mamy 3 krótsze lub 2 dłuższe. Na noc zasypia o 19:30. Wieczory są wolne ;)
Jesteśmy na cycu,butli i pięknie je kaszki,owoce, warzywa i zupki. Dzisiaj jadł nam z talerza ziemniaka bo mu posmakował:)
Codziennie zaskakuje czymś nowym. Zrobi już papa czasem,da buziaka ,wie gdzie jest cycuś, mama ,tatą i Pola i że on jest Aleksander,Oluś i Misiu:)
Od 2 dni jeździ w spacerówce i siedzi w siedzisku z Ikei:)
Zasypia przy butli lub przytulony ze smoczkiem w buźce 🥰 lubi wygłupy przy piosence "idzie kominiarz po drabinie ", chichra się wtedy na sam dźwięk:D
Zębów na horyzoncie nie widać,chociaż lekkie spuchniete dziąsło jakby ma;D

Polunia jest super siostra-zabawki,pokaże,pomoże,uspokoi. Doszliśmy do momentu kiedy usiada razem i się bawią po swojemu <3
Pola jeździ na dwóch kółkach, nadal uwielbia misie i zwierzątka i jest bardzo muzykalna. Najbardziej lubi słychać muzyki cały dzień:D
Kupiliśmy im piaskownice więc ostatnio tam lubi się bawić plus oczywiście huśtawka.
W zeszłym tygodniu na rowerku jechała na Pola i znalazła podkowe-cieszyła się bardzo:D

Ja byłam na wynikach i tarczyca jest w normie ;) szczepień jeszcze nie mieliśmy i nie pali mi się.
Jadę jutro na szybkie zakupy i wracam
do skarbów-uwielbiam ich <3
Firma sobie działa,złożyłam papiery o troszkę pieniędzy,zobaczymy czy dostanę coś.

Jak bumerang wraca do nas temat trzeciego dziecka i nadal nie ma decyzji. Zobaczymy co życie pokaże.

0 komentarzy (pokaż)
7 czerwca 2020, 23:31

8 miesięcy Olusia ♥️
Troszkę z opóźnieniem,ale ciągle czasu mało ..
Oluś już jest dużym chłopcem. Po szczepieniu waży 8100 kg.💪 biedny miał po 5(!) Wkłuciach lekką gorączkę i 2 dni był niespokojny ale już jest dobrze.
Misiu jest coraz bardziej mamusiowy ❤
Nosi rozmiar 80 i MA ZĘBA! Drugi w drodze :) co śmieszne,dzień przed go nie czułam A na kolejny był już duży:D
Ciekawią go już..właściwie wszystko! Kontakty,robot sprzątający, wszędzie raczkuje i wstaje. Non stop🙈
Nadal zasypia jak wcześniej,zasypia na spacerach,w aucie,jak biegam z wózkiem.
Nadal wpatrzony w Pole,z którą się coraz lepiej dogadują i bawią:) ostatnio w ganianego na czworakach. Pola się nim super zajmuje w poranki kiedy jeszcze drzemiemy😍
Oluś robi już papa i daje część🤩 coraz więcej gaworzy,ma więcej włosków i jest moim slodziakiem❤❤
Mieliśmy mały kryzys z cycem bo mało dawałam i mleka było mało ale działamy i Oluś lubi się przytulić i wraca spokojnie mleko <3 Oluś jak zapytam czy chce cici to od razu się cieszy i przychodzi szukać:)
Poli wypadl drugi ząbek ! Na dzień dziecka dostała nowy rowerek więc jest szał na zmianę z hulajnoga ;) wczoraj byliśmy w górach i Pola przeszła sama na szczyt i spowrotem,Oluś również był grzeczniutki. Kochane te nasze dzieci,wyszły nam one zdecydowanie💪♥️🍀
Za tydzień miało być wesele ,za kilka dni miał przyjechać kuzyn no ale..
Ja ćwiczę,staram się trzymać dietę,szyję,firma się kreci-jest fajnie;)


Wiadomość wyedytowana przez autora 7 czerwca 2020, 23:33

0 komentarzy (pokaż)
14 czerwca 2020, 19:50

Przyszło lato,uwielbiam <3

Jak na lato przystało był już wczoraj basenik,prace w ogrodzie.. :)
Oluś już by tylko na nogach stał,przy sofie zaczyna chodzić! Pędzi na czworakach jak szalony. Z umiejętności robi brawo,papa,daje buzi (MI!),robi tuli,pokazuje jak jedzie autko,daje cześć a także pije z kubeczka oraz rurki,no i je sam - praktycznie wszystko prócz butli :D Misio jest wpatrzony w Polę i ostatnio..w mamę :D szuka mnie wszędzie, przytula się dużo,sam daje buziaki - mój cycuś <3 sam domaga się więcej cyca więc uf :)
Pola uwielbia Olusia ,mają swoje zabawy ale bywa ,że woli się bawić sama a Oluś wiadomo- też jest ciekaw :D ostatnio rower jest hitem,szaleje że nie można jej dogonić! lubimy też spacerki na hulajnodze.
Ja dostałam @ ! Zaskoczyła mnie 12.06 czyli dzień przed planowanym weselem . Już by było po wszystkim a tak to wciąż przed nami.. :)

0 komentarzy (pokaż)
1 lipca 2020, 23:07

Mamy 9 miesięcy ♥️♥️
Ten czas jest okropny,że tak szybko ucieka..
Misio miał dzisiaj bilans. Mamy 8700 żywej wagi 💪 na stanie dwa ząbki i ok.80 cm.długości. od ostatniego wpisu Oli nauczył się przybijać piątkę i żółwika A wczoraj padło pierwsze nieśmiałe "MAMA"♥️♥️ coraz częściej się puszcza by sam stać.
Oluś ma ulubiona zabawę,gdy może uciekać na czworakach i ogląda się za siebie i czeka na reakcję. Jest Kochany ♥️
Od kilku dni mamy kupki częste. Dzisiaj dr nas naprowadzała troszkę od czego to może być i zobaczymy. Jak nie to wyniki nad czekają . Prócz tego Oluś jest uśmiechnięty i ruchliwy jak zawsze :)

Poli idzie drugi ząbek,ale strasznie krzywo bo nie ma miejsca ..dodatkowo coś ją pobolewal więc 7 idziemy do dentysty.
Prócz tego coś narzekała,ze ja boli gdy siusia. Zrobiłam jej wynik moczu i jest super. Obserwujemy. Zagadałam dzisiaj do dr to na jesień prawdopodobnie będziemy robić testy na alergie.
Moja babcia skończyła 70 lat,robią jej w sobotę grilla no ale my nie idziemy.

0 komentarzy (pokaż)
2 lipca 2020, 07:37

Nie wspomniałam,że druga ulubiona zabawą jest rzucanie piłeczki i ganianie jej🤩

0 komentarzy (pokaż)
7 lipca 2020, 22:44

Tak na szybko :)

Dzisiaj Pola miała dentyste. Wizyta wyglądała na bardzo bezpieczna i profesjonalną, Pola była super dzielna! Jestem z niej mega dumna! Ząbek który rośnie krzywo wyprostuje się;)
Ostatnio ma fazę na Kucyki pony ;D
Po dentyście byłyśmy po mleko dla Olka w aptece i Poli saszetki na wyrównanie flory bakteryjnej układu moczowego.
Po drodze Oli nie usnął,zasnął w drodze powrotnej ale go obudziłam po 10 min.w domu.

Przechodzilysmy dzisiaj koło miejsca gdzie prowadziłam ciążę z Pola..chcialabym być jeszcze raz w ciąży,mieć dziecko. Ale wiem,że to nierealne..

0 komentarzy (pokaż)
22 lipca 2020, 22:55

Ciąża zakończona 22 lipca 2020

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)