BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: piszę, bo czuję, że zwariuję.. ze szczęścia :-D

Autor: małaU
21 sierpnia, 23:29

Matko matko! Aż tak dawno mnie nie było!

W ogromnym skrócie: Malutka siada, pełza, nie chce raczkować i próbuje się podnosić..
Niestety musialyśmy zahaczyc o fizjoterapeute bo nie przekręcała się na ten jeden bok.. Dostalysmy ćwiczenia do domu.. Potem kontrola i kolejne, nowe ćwiczenia.. Na szczęście potrzebne były tylko ćwiczenia wspierające rozwój, zmiana noszenia Małej na przodem do świata i przewijanie z rotacją miednicy.. Gdyby to była asymetria byłoby o wiele gorzej..
Bardzo wesołe dziecko, wszędzie jej pełno, trudno cokolwiek zrobić dlatego tylko myślę żeby napisać coś w pamiętniku i na tym się kończy.. Coraz bardziej podziwiam te matki które regularnie piszą..
Mamy dwa zęby, rozszerzanie diety idzie Nam łatwo i miło dopóki Maluda je sama.. Na widok łyżeczki dostaje histerii dlatego odpuściłam i olewam krzywe spojrzenia rodziny itp..

Jestem na etapie ustalania z lekarzami kiedy kolejna próba.. Mamy jeszcze jeden zarodek i marzę o rodzeństwie dla Malutkiej.. Zobaczymy czy się uda.. Wstępnie styczeń :-D

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)