BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Marzymy o Tobie Cukiereczku

Autor: Marta-K
9 marca 2016, 21:10

Wszystko gotowe, kupione. Czekamy córeczko ;)

0 komentarzy (pokaż)
29 marca 2016, 13:35

Urodziłam 17 marca 2016 o godz 12:25. Oliwka ważyła 3050g i 53cm.

Poród zaczął się samoistnie od odejścia wód. Wszystko przebiegało ok, rozwarcie szło, skurcze nie nasilały. Jednak na finiszu (po 10 godzinach) zaczęło zanikać tętno, główka nie chciała prawidłowo schodzić i lekarz zdecydował o użyciu kleszczy- matko co za ból! A szycie krocza? Jeszcze gorzej. Okazałam się chyba mało odporna na ból. A po wszystkim doświadczyłam wielkiego bólu psychicznego ponieważ córeczka nie mogła być ze mną. Zaraz ją zabrano i spędziła dwie doby w inkubatorze. Przez te przezycia nie dostałam pokarmu. Pojawił się dopiero w 4 dobie. Teraz jest już ok. Po 5 dniach wyszłyśmy do domku. Oliwka ma się dobrze. Byłam uparta i wciąż dostawiałam ją do piersi więc teraz już nie potrzebujemy butelki. Jeśli chodzi o spanie to jest tak sobie. Narazie uczymy się siebie. Jednak mimo wszystkich trudności jestem najszczęśliwszą mamą na świecie! :) <3

2 komentarze (pokaż)
6 kwietnia 2016, 14:32

Ciąża zakończona 17 marca 2016


Wiadomość wyedytowana przez autora 20 maja 2016, 13:35

0 komentarzy (pokaż)
20 maja 2016, 13:46

Oliwka skończyła już dwa miesiące. Jest cudowna. Nadal różnie bywa ze spaniem, ale chociaż w nocy jest ok. Kupiłam MisiaSzumisia ale nie zauważyłam efektów.
Byłam na wizycie u gina. Wszystko ok, krocze wygojone. Powiedział że za 3 miesiące znów możemy sie starać i żebym nie zwlekała bo efekt operacji (laparoskopia jajników- PCO) nie będzie trwał wiecznie ;) no pewnie kiedyś się zdecydujemy ale na razie skupiam się na córeczce.

Zauważyłam że odkąd mamy dziecko jesteśmy jakby inaczej postrzegani przez społeczeństwo- jesteśmy "normalni". No bo małżeństwo bezdzietne to oczywiście jakiś odłam od normy :-/ szkoda, że tak są postrzegane pary walczące z niepłodnością.

Może zabrzmi to banalnie ale bycie mamą to najwspanialsza rzecz jaka mi się w życiu przytrafiła. Boże dziękuję za naszą córeczkę!

0 komentarzy (pokaż)
14 września 2016, 12:31

Internet szwankuje, nie ładuje stron idt dlatego nie mogę pisać :-( ale dziś sie udało.
No więc nasz Króliczek za parę dni kończy pół roczku. Jest taka kochana. Wyczekujemy ząbka i ćwiczymy siadanie. Oliwka ciągle zaskakuje nowymi umiejętnościami.

Jeśli chodzi o mnie to musiałam poddać się operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego ze wzgl na kamienie. Miałam okropnie bolesne kilkugodzinne ataki bólowe. Minusem pójścia na operację jest to że musiałam przestać karmić piersią. Ale przynajmniej już się nie męczę.

Co do kolejnej ciąży to na razie nic nie planujemy. Chcemy nacieszyć się córeczką, a gdy podrośnie pomyślimy o kolejnych staraniach ;-)

0 komentarzy (pokaż)
14 września 2016, 12:59

3a27d6d5314ef42cmed.jpg

Moja MIŁOŚĆ <3


Wiadomość wyedytowana przez autora 14 września 2016, 12:59

2 komentarze (pokaż)
24 października 2017, 01:20

Kontynuacja pamiętnika w KidzFriend - zapraszamy

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)