BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Taki jeden malutki cel (lub cele) :-)

Autor: ka_tarzyna
29 listopada 2017, 20:51

10+2

Bąbel rośnie, ma 35mm, wiek wg wzrostu 10+3
machał nóżkami i rączkę trzymał na głowie :-)

Nifty przełożyliśmy na za tydzień.

2 komentarze (pokaż)
1 czerwca 2018, 20:32

Jestem już przy końcówce ciąży, choć szczerze mówiąc nadal nie mogę uwierzyć, że nam się udało. Tak po prostu... jak większości ludzi.
Wg OM jestem w 36+4, wg USG 37+0.
Termin porodu wg USG mam na 22 czerwca. Dziś ustaliłam, że przez CC najwcześniejszy możliwy termin porodu to 18 czerwiec. Ciekawa jestem czy w ogóle donoszę do tego terminu :-)
Po dzisiejszej wizycie z Małą wszystko OK, waży około 2854, a 3091g, do około 50 centyl z wykresów. W sumie to ma najdłuższe nogi, bo wymiarowo wypada na 37+6, a inne wymiary są na około 36t. Jak dla dziewczyny, to raczej zaleta :-)

Gdybym chciała podsumować całą ciążę, to mogę powiedzieć, że gdyby nie brzuch, to nie czułabym, że w ogóle w tej ciąży jestem. :-) Cały pierwszy trymestr się raczej oszczędzałam, ale w drugim i przez większość trzeciego już codziennie ćwiczyłam (czasami ponad godzinne treningi), normalnie funkcjonowałam. Teraz już nie ćwiczę tak intensywnie, raczej tylko rozciąganie. Czuję się nadal bardzo dobrze nic mi nie boli, nic mnie nie mdli - ciąża idealna :-)
Przytyłam 14 kg, teraz waga od około 2 tyg. się nie zmienia. Jak ktoś patrzy na mnie z tyłu, to nawet nie widać, że mam brzuch.

Trochę jestem jeszcze w niepewności z tym CC, bo u mnie w szpitalu nie można przyjść i umówić się na konkretny termin. Trzeba trochę po znajomości to ustalać, a i tak jest ryzyko, że mogą mnie odesłać i muszę mieć wybraną jakąś alternatywę. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się poukłada.

A i od przyszłego tygodnia muszę na KTG - nie jestem z tego powodu szczęśliwa, bo po pierwsze są ogromne upały, a po drugie trzeba czekać w przychodni po 3-4 godziny w kolejce, no a po trzecie trzeba tam rano jeździć, a ja lubię sobie dłużej posiedzieć w nocy i dłużej pospać.

Zobaczymy, zobaczymy...
Mam nadzieję, że Mała wysiedzi w brzuchu do tego 39 tygodnia skończonego.

0 komentarzy (pokaż)
16 czerwca 2018, 16:00

Ciąża zakończona 15 czerwca 2018

15.06.2018r., na świecie pojawiło się moje 3kg i 51cm szczęścia :-)


Wiadomość wyedytowana przez autora 7 grudnia 2018, 18:26

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)