BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Starania o rodzeństwo

Autor: Madzia82
3 października 2015, 17:59

18 tydzień 4 dzień

Wyniki wymazów nadal mam nieprawidłowe. Aktualnie biorę antybiotyk wg antybiogramów i może w końcu pozbęde się bakterii.

Plamienia, skurcze na razie ustąpiły. Biorę przeciw skurczom masę leków, ale najważniejsze, że działają.

Na wizyty do szpitala ostatnio nie jeździłam. Lekarz zadecydował, że lepiej i bezpieczniej dla mnie będzie, jeśli póki wymazu prawidłowego mieć nie będę, będę leżała w domu. Że taka podróż 100km w jedną stronę i kolejne 100km z powrotem jest zbyt ryzykowna.

W tym tygodniu mój gin miał wolne i nie miałam kontrolowanej szyjki. Idę do niego we wtorek i bardzo obawiam się co mogę ujrzeć na usg.

3 komentarze (pokaż)
11 października 2015, 14:26

19 tydzień 5 dzień ciąży

Czuję się dobrze. Czekam na wynik wymazu. Może już jutro będzie do odbioru. Jeśli nie będzie bakterii, to w środę pojadę do szpitala do Warszawy.
We wtorek byłam u swojego gina. Szyjka nadal miała 27mm, a łożysko przodujące.
Pan dr mnie ważył i nic na razie nie przybrałam na wadze.
Płci nadal nie znam. Coraz bardziej wydaje mi się, że będzie dziewczynka. Mąż obstawia cały czas chłopca.
Usg połówkowe mam mieć 20 października, to się dowiemy. A może lekarz w szpitalu mi powie?

Maxi odnośnie pomocy przy małym - nikt mi nie pomaga. Ani mama ani teściowa nie uważają, że potrzebuję pomocy. Mały rozrabia sam, a ja jeśli widzę, że wchodzi na meble, lub wysypuje ziemię z kwiatków to wstaje i nie pozwalam mu na to.

3 komentarze (pokaż)
13 października 2015, 23:36

20 tydzień ciąży

W wymazie wyszła mi nowa bakteria. Antybiogram dołączony do wyniku jest nie dla mnie. Antybiotyki ujęte jako dobrze działające na to paskudztwo nie można brać w ciąży.
Gin przepisał mi coś i zobaczymy czy wytępi tych przybyszy. Przy okazji poprosiłam o sprawdzenie szyjki - nadal trzyma. Oby jak najdłużej.
A więc ten tydzień się lecze, a za tydzień pobranie nowego wymazu. I w następnym tygodniu usg połówkowe, to poznam płeć maleństwa.

2 komentarze (pokaż)
24 października 2015, 19:41

21 tydzień 4 dzień ciąży

We wtorek miałam usg połówkowe. Będę miała córeczkę. Wszystkie narządy wyglądały w porządku. Wymiary ok. Małej waga to 377g.

Szyjka nadal miała 27mm. A łożysko w końcu się ruszyło. Na razie nie dużo, ale widać było, że szyjka jest końcem łożyska zasłonięta, a nie dokładnie po środku. Także jest nadzieja, że pójdzie do góry.

Lekarz pobrał nowy wymaz i mimo, że bardzo wierzyłam, że tym razem wynik będzie prawidłowy, to niestety... Wychodowano mi bakterie e.coli. Czeka mnie kolejny antybiotyk. Po mału tracę nadzieję, że kiedykolwiek pozbęde się tego dziadostwa. Że uda założyć mi się szew lub krążek...
Na razie muszę dotrwać chociaż do 24tc.

3 komentarze (pokaż)
11 listopada 2015, 16:59

24 tydzień 1 dzień ciąży

Dotrwałam do 24tc!!! Teraz zaczynam marzyć o 28tc.
Czuję się strasznie ociężała. Choć przytyłam od początku ciąży tylko 3,5kg. Mam mdłości i zgagę. Najchętniej ciągle bym spała.

Wczoraj byłam u gina. Szyjka jeszcze trzyma. Ale nadal mam bakterie E. Coli. Brałam na nią 2 antybiotyki i cholerstwa się nie pozbyłam. Tak jakby wcale leki nie zadziałały. Tym razem lekarz przepisał mi leki odkażające, ponieważ wszystkie antybiotyki, które ujęte są na antybiogramie nie wolno brać w ciąży. Długo gin zastanawiał się co mi przepisać, ale stwierdził, że skoro antybiotyki na mnie nie działają, to spróbujemy inaczej uśmiercić tych moich przyjaciół.

3 komentarze (pokaż)
24 października 2017, 01:20

Kontynuacja pamiętnika w KidzFriend - zapraszamy

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)