BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Promyczek nadziei

Autor: Leksa
21 marca, 09:25

I mamy już od kilku dni 30 tydzień 😄 trójka z przodu 🥰
Coraz mniej czasu pozostało do zakończenia ciąży, nie mogę się już doczekać :)
W czwartek wizyta w mojej pani ginekolog. Jestem ciekawa ile wazy już Olga. Pani diabetolog chce znać wagę dziecka na następna wizytę, bo chce wiedzieć czy malutka nie jest za duża.

0 komentarzy (pokaż)
25 marca, 12:14

Wczoraj była wizyta u mojej ginekolog 😊
Wyniki krwi jak zawsze do poprawy. Odstawiam acard, kwas foliowy oraz B complex. Teraz mam brać tardyferon fol 2x1 (rano i wieczorem), po obiedzie 2 tabletki magnezu i wieczorem zastrzyk z neoparinu, ale tylko do 34+0.
Wczoraj ustaliliśmy termin cc 😊 będzie robiła mi moja ginekolog, jestem bardzo mocno zadowolona 😊🥰 24 maja powitamy Olgę na świecie ❤️ Czyli za rowne 60 dni 😍 Oczywiście termin ustalony pod cukrzyce bez insuliny i oby tak zostało 💪🏻
Na dzień wczorajszy waga malutkiej to 1627g 😊


Wiadomość wyedytowana przez autora 25 marca, 12:17

0 komentarzy (pokaż)
17 kwietnia, 17:57

34+1

Wiec tak trochę do nadrobienia. Druga wizyta u diabetolog skończyła się tym, ze trzymamy dietę, bez insuliny, super :) „jednak nie oznacza to, ze wyższe cukry mogą nie nadejść” oby nie ! Kolejna wizyta 4 maja na 11:45

Wizyta u gin w 33+5 malutka ważyła wtedy 2141g ❤️ Czekam na maj! Już tak bardo mocno czekam. Kolejna wizyta 4 maja na godz 20 :)
Pozostało 37 dni do cc


Wiadomość wyedytowana przez autora 17 kwietnia, 17:58

0 komentarzy (pokaż)
1 maja, 22:28

36+1

Nadszedł maj 🥰 pogoda póki co piękna od wczoraj, oby tak zostało 😊
Synuś coraz bardziej robi się zazdrosny o siostrę, która mieszka w moim brzuchu. Musimy mu jeszcze więcej zacząć tlumaczyc jak zmieni się nasze życie jak ona się urodzi.

Z niecierpliwością czekam na środę na wizytę u ginekolog.
Pozostało 23 do cc
6 dni i ciąża donoszona 😊

0 komentarzy (pokaż)
7 maja, 07:59

37+0
Ciąża donoszona 🥰

Cofnijmy się kilka dni wstecz - 36+4
Byłam u diabetolog i to była ostatnia wizyta u niej. Zostajemy przy diecie do końca ciąży, jakby coś sie działo to dzwonić :). Tego dnia tez miałam wizytę u mojej ginekolog. Malutka już nie taka malutka, bo ważyła 2900g 😊 najważniejsze, ze zdrowo rośnie sobie w moim brzuszku 😍tak bardzo juz czekam na spotkanie z nią ❤️

Pozostało 17 dni do cc

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)