BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Nasze marzenie - W oczekiwaniu na drugi CUD !

Autor: emi2016
19 marca 2019, 11:24

17t2d
Początek 18 tc i 5 miesiąca :) Już w czwartek wizyta, planuję podpytać lekarza czy jednak zerknie między nóżki - chciałabym już wiedzieć czy mam szykować całą wyprawkę (dla chłopca_ czy tylko dokupić kilka rzeczy (dla dziewczynki). Za tydzień muszę umówić się na badania połówkowe :) Byłam dziś na badaniach, więc pozostało czekać na wyniki, min TSH i Hba1c.Brzuch mam już pokaźny ! Pod kurtką jeszcze nie bardzo widać, trzeba się przyjrzeć, ale w normalnych ciuchach nie ma wątpliwości :P Powoli oglądamy samochody - chcielibyśmy zmienić nasz 20 letni na coś nowszego. Niby jeździ i ma się dobrze, ale nie wiadomo ile jeszcze to potrwa. Mamy plany na coś max 10 letniego, z większym bagażnikiem, dzięki czemu łatwiej będzie nam podróżować z dwójką dzieci :)Dieta w tym tygodniu była na 100%, w niedzielę mieliśmy dzień po za domem i wyjątkowo zjedliśmy 2forU w Macu, ale nawet nei przekroczyłam kalorii, bo wychodziłam 9,5 km ;) Mąż dzielnie mnie wspiera i sam też bardzo się pilnuje, musimy mieć siłę i formę by biegać za dwójką takich maluchów ! Po za tym nadal ćwiczę na orbim i zamówiłam jakieś ćwiczenia dla ciężarnych Angeliki Piórko - wypróbuję ile są warte :)Miłego dnia !

2 komentarze (pokaż)
19 sierpnia 2019, 17:15

Ciąża zakończona 19 sierpnia 2019

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)