BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: myśloodsiewnia

Autor: kropka_
26 stycznia 2017, 12:30

jeśli o mnie chodzi, to bardzo szybko dochodzę do siebie. owszem jeszcze mnie pobolewa to tu to tam, ale absolutnie w normie. niestety nie obyło się bez hemoroidów i teraz się czopkuję i te sprawy. wiem, okropne, ale piszę ku pamięci, bo normalnie to człowiek lubi wypierać "złe", więc niech chociaż będzie napisane.

moje ciało wygląda, no cóż... jak ciało kobiety w połogu. na początku bałam się patrzeć na swój brzuch i cyce-jak-donice, ale już jestem oswojona. wreszcie też mam normalne nogi i widzę swoje kostki. niby też zeszła mi woda z dłoni, ale widać jeszcze nie cała, bo wciąż nie mogę założyć ani obrączki, ani pierścionka. kilogramy nagromadzone podczas ciąży lecą w dół na łeb na szyję. aktualnie ważę już tylko 4,5 kg więcej względem wagi z początku ciąży. oczywiście pamiętam, że miałam się nie przejmować wagą w ogóle i w sensie działań faktycznie się nie przejmuję, bo jem co chcę i ile chcę, oraz absolutnie nie uprawiam żadnych ćwiczeń, ale to tym bardziej aż człowiekowi się robi (dosłownie) lekko, że ten ubytek wagi to tak sam z siebie. dodatkowo nie przestałam się pocić jak mysz i z tego powodu wciąż non stop muszę zmieniać piżamę na świeżą.

nie wiem czy wcześniej wspominałam, ale przez pierwsze dwa tygodnie od urodzenia nie przyjmujemy gości. również w szpitalu na moją prośbę odwiedzał mnie tylko Mąż. nie wszyscy w rodzinie do końca się z tym pogodzili, ale na szczęście jak dotąd nikt nie zjawił się niezapowiedziany, więc przynajmniej uszanowali.

p.s. Ciocie, które upominają się o zdjęcia są upraszane o cierpliwość i o instrukcje. o cierpliwość, bo ja to jednak wstydzioch jestem i nawet się jeszcze nie odważyłam ogłosić potomka na fb. i o instrukcje, bo za cholerę nie wiem jak się tutaj dodaje zdjęcia gdybym się już jednak zdecydowała.

1 komentarz (pokaż)
26 stycznia 2017, 18:17

Ciąża zakończona 19 stycznia 2017


Wiadomość wyedytowana przez autora 26 stycznia 2017, 18:13

0 komentarzy (pokaż)
24 października 2017, 01:20

Kontynuacja pamiętnika w KidzFriend - zapraszamy

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)