BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Kacperek :-*** aniołek [*] Aniolki wracaja. Czekamy na Igorka

Autor: Promyczek_91
16 października 2016, 21:33

Hejka :-) dawno mnie nie było, a tu tyle rewelacji :-D Gratulacje dla dziewczyn które właśnie doświadczają cudu ciąży :-D Już niedługo będziecie się cieszyć swoimi szkrabami tak jak ja cieszę się moim kochanym synem i jego nowymi umiejętnościami :-D Mój przystojniak jest dla mnie najważniejszy na świecie :-D Kocham go ponad życie :-) Marzę też już o kolejnym takim skarbie ale intensywniej pomyślę o tym na początku przyszłego roku ;-) Kacper kończy w czwartek 6 miesięcy :-) Ciągle się śmieje, piszczy i rozwija się niezwykle szybko. Próbuje już siadać i podnosi się do raczkowania ale jeszcze ma za słabe nóżki, ale z dnia na dzień co raz lepiej się podnosi i już próbuje przesuwać się do przodu ale się przewraca :-) Zaczął już jeść stałe pokarmy :-) Uwielbia dynię i gruszki williamsa :-D Mogłabym tak pisać i pisać :-D Najważniejsze jednak że jest zdrowy :-) I tego Wam życzę przyszłe mamuśki, żeby Wasze szkraby były zdrowe :-D Bo nic tak nie cieszy jak zdrowe i śmiejące się na głos dziecko :-)

Niektóre z Was zaskoczyły, ale niektóre z Was nie... Bardzo przykro czyta się niektóre wpisy... Ja mimo wszystko jestem niepoprawną optymistką i wierzę, że prędzej czy później wygracie tę walkę. Nie traćcie nadziei... Kiedyś na pewno będziecie uśmiechać się do swojego dzieciątka i zapomnicie o tym cierpieniu które teraz przeżywacie. Życzę Wam dużo siły i mimo wszystko optymizmu. Patrzcie z nadzieją w przyszłość :-) Całuję gorąco :-***

0 komentarzy (pokaż)
12 lutego 2017, 13:54

Ale wymslili z tymi przenosinami a juz sie ucieszylam kredeczko ze urodzilas... Hehe trzymam kciuki :-* kontynuacja w nowym pamietniku... Ehhh


Wiadomość wyedytowana przez autora 24 października 2017, 08:39

0 komentarzy (pokaż)
24 października 2017, 01:20

Kontynuacja pamiętnika w KidzFriend - zapraszamy

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)