BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Czerwcowa nadzieja :)

Autor: Marisa
16 listopada 2016, 16:09

Własnie wróciłam od lekarza , wszystko dobrze co za ulga, maluch rusza pięknie rączkami i serducho bije:)

2 komentarze (pokaż)
22 listopada 2016, 11:29

10t 5d
Jak ten czas leci:) No więc zapomniałam dodać wpis po ostatniej wizycie u lekarza.
W9t6d wizyta jak wizyta ale najważniejsze USG :) Tak się denerwowałam , a maluszek nadal tam jest i bije mu ładnie serduszko:) Nawet się pięknie ruszał i było widać jak macha rączkami:) niesamowite to było :)))) Dla męża powiedziałam że tak pięknie machał (nastawienie na chłopczyka:))) rączkami do mamusi żeby była spokojna.
Teraz tylko wytrwać do 8 grudnia do badań prenatalnych to już niedługo, oby było wszystko dobrze. Na razie przestałam się jakoś mocno stresować, jakbym powoli zapominała o wcześniejszych niepowodzeniach. Wierzę mocno że tym razem wszystko zakończy się szczęśliwie.
W końcu trzeba się cieszyć ciążą. Już wiadomość o ciąży raczej w ciągu 2 tygodni dosięgnie raczej całą rodzinę, i nie będzie niespodzianki świątecznej:P
Oby wszystko było dobrze.... Proszę...

1 komentarz (pokaż)
25 listopada 2016, 17:05

11+1
Aby unikać monotonii siedzenia w domu co najmniej raz w tygodniu jedziemy z koleżanką na zakupy. Trochę budżet się kurczy ale cóż poradzić :P Niby to "rozsądne zakupy" ale wczoraj lekką rączką puściłam 200 złotych. Miałam pojechać pooglądać spodnie ciążowe w H&M i na tym się skończyło, ze je kupiłam (129 zł dla zainteresowanych). Nie było zbyt dużego wyboru, bo wszystkie spodnie w czarnym kolorze, ale coś znalazłam i okazało się że idealnie leżą i takie wygodne że zaniosłam do kasy :) i oczywiście kupiłam książkę poradnik co należy robić z maluchem przez pierwsze pół roku. I tak się nudzę w domu to będę się powoli uświadamiała. Musiałam kupić , to mi pozwala cieszyć się faktem bycia w ciąży. Nie mogę się dręczyć , i myśleć, że będzie źle. Jak donoszę ciążę to przynajmniej będę wspominać że nią się cieszyłam, a jak ma być źle to i tak będzie.
Już tydzień po ostatnim USG a ja najchętniej bym je znów i zaraz znów powtórzyła... Jeszcze 2 tygodnie do penetralnych, liczę na to że będzie dobrze. I muszę sobie coś wymyślić do roboty żeby czas szybko zleciał i nie musiała zaprzątać sobie głowy głupotami ...

0 komentarzy (pokaż)
25 czerwca 2017, 13:32

Ciąża zakończona 25 czerwca 2017

4 komentarze (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)