BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Czekamy...

Autor: Lila2703
5 kwietnia 2016, 20:16

Na prima aprilis wybrałam się w końcu na zwolnienie lekarskie...czs najwyższy. Czuję się dobrze , Matylda rośnie 1240g :) Ja rosnę wolniej niż myślałam, ok +6 kg od początku ciąży.
Zakupy związane pojawieniem się mojej Kropeczki mamy w sumie za sobą, zostały jakieś drobiazgi. Zaczyna do mnie docierać, że to już tuż tuż. Boję się nawet bardzo, innego jednak wyjścia nie ma , staram się o tym wszystkim nie myśleć za dużo.Dam radę :)

1 komentarz (pokaż)
13 maja 2016, 10:07

W poniedziałek zacznę 36 tydzień aaaaaaaaaaaaaa.......czuję się bardzo dobrze biorąc pod uwagę zaawansowanie ciąży, wczoraj spacerek ponad 5 km i czuję że żyję :D Matylda ma się dobrze, dziś dokazuje intensywnie. W poniedziałek mam wizytę u gina i zobaczymy co tam w środku słychać...już się nie mogę doczekać :)Wczoraj bardzo emocjonalny dzień...jedna z dziewczyn z ktorą się trzymam urodziła przed terminem -nagle odeszły jej wody i kilka godzin później pojawił się Adaś :) Wszystkie przyszłe czerwcowe mamy z fb ( mamy taką małą grupę wzajemnej adoracji ) świrowały z tego powodu, chyba uświadomiłyśmy sobie że to juz nieprzelewki...zaczynam się troszkę bać... Mam już umówioną wizytę z położną, którą podnajmuję sobie na poród, w Boże Ciało idziemy z mężem oglądać szpital bo Pani Lucynka (najsłynniejsza położna w powiecie :) ma dyżur, mam nadzieję, że ta wizyta nas trochę uspokoi.
A teraz idę gotować ziemniaczory bo dziś na obiad będą ruskie!!!!!

0 komentarzy (pokaż)
30 maja 2016, 09:09

Witam się w 37 tygodniu ....ciąża oficjalnie donoszona :D :D :D Jej kiedy to wszystko się stało???? Moje koleżanki Czerwcówki zaczęły się na dobre rozpakowywać...ależ wczoraj były emocje :) ja z Matylda grzecznie czekamy na swoją kolej. Szpital ziedziłam, położna umówiona ( cudowna kobieta )jestem prawei gotowa....

2 komentarze (pokaż)
1 lipca 2016, 13:08

Doczekaliśmy się ....<3
24 czerwca na świecie pojawiła się długo oczekiwana Matylda <3 <3 <3
Jesteśmy bardzo szczęśliwi

5 komentarzy (pokaż)
1 lipca 2016, 13:09

Ciąża zakończona 24 czerwca 2016


Wiadomość wyedytowana przez autora 4 lipca 2016, 14:24

2 komentarze (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)