BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Wyczesanej wystawiane szczescie

Autor: Anah
Wstęp

O mnie: Anna

Moja ciąża: Pierwsza

Chciałabym być mamą: Od zawsze

16 czerwca 2016, 21:25

Bąbelku mój zaczynam pisać pamiętnik,będziesz miał z czego się pośmiać na przyszłość.
Od kiedy sięgam pamięcią chciałam mieć Ciebie, ale niestety przez dłuższy okres mego życia nie spotkałam odpowiedniego mężczyzny, któremu mogłabym powierzyć najtrudniejsza funkcje na świecie czyli bycie Twoim ojcem.
Los tak chciał ze w końcu pojawił się w moim życiu i tak po dwóch latach cudownego życia postanowiliśmy że stworzymy owoc naszej miłości. Niestety nie było to takie proste jak mi się zawsze wydawało. Wiele godzin spędzonych na badaniach... Diagnoza lekarza bezpłodności pierwotna.... Wiele łez wylanych... Pojawiła się nowy pomysł.. Laparoskopia jajowodowa. Oczywiście zgoda bez zastanowienia się wszystko bym zrobiła by w końcu Ciebie mieć. Miesiąc po zabiegu kłótnia z Twoim ojcem i jego słowa... Dostan już kobieto tego okresu bo z tobą się wytrzymać nie da.. I ta myśl.. Przecież już powinnam dostać i biegiem po test. nawet nie wiesz jakie były we mnie emocje gdy 12 maja pojawiły się wyczekiwane 2 kreseczki.

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)