BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Wyczekujemy bonusa !

Autor: Chichibi
Wstęp

O mnie: Mam na imię Paulina i mam 25 lat. Aktualnie mieszkam we Wrocławiu, gdzie kończę studia i pracuję jako niania. Od czerwca zamieszkam ze swoim Narzeczonym :) marzyłam o tym od dawna! A teraz wszystko się spełnia! Marzec 2015 to chyba najpiękniejszy okres... zaręczyny, urodziny i trafienie z serduszkowaniem w TE najważniejsze dni... Pod koniec marca zobaczyłam dwie upragnione przez nas kreski! To był cudowny moment który trwa :) i będzie trwał !

Moja ciąża: 27 marca (30dc, 15po) ! Udało się !

Chciałabym być mamą: Chciałabym być najlepszą mamą dla mojego dziecka! Choć jeszcze jest maleńkie jak ziarenko pszenicy to już je ogromnie kocham.

Moje emocje: Z jednej strony się cieszę ogromnie ! a z drugiej martwię się troszkę, bo wiadomo, że teraz przede mną ciężkie tygodnie. Wierze mocno, że się uda i że w pęcherzyku pojawi się maleństwo, które będzie rosło zdrowe i bez komplikacji.

29 marca 2015, 18:35

cóz, 27 marca zobaczyłam dwie kreski na teście :) o mało co nie zemdlałam. Moje uczucia? mieszanka szczęścia z małą szczyptą paniki:) Pierwsze co to złapałam za telefon i zadzwoniłam do narzeczonego ! Miałam ochotę skakać do sufitu!
Następnego dnia 28 marca popędziłam na bete. Beta 98,54 ! 4 tydzień :) Był to 31 dzien cyklu.

Dzisiaj czuję się dobrze, aczkolwiek czasami chce mi się płakać i zaczynam się zamartwiać, późnbiej jestem pełna energii i moja radość jest ogromna!
Ale ale im bardziej czytam forum na bellybest tymbardziej się martwię, bo tyle się naczytałam o pustych pęcherzykach, poronieniach :( '

Muszę mieć nadzieję !

Jutro idę na kolejną bętę i na progesteron. Mam nadzieję, że wszystko jest ok i że beta ładnie poszła w górę :)

3 komentarze (pokaż)
30 marca 2015, 11:21

Dziekuje dziewczyny! Wy tez miałyście takie obawy czy tylko ja wariuje?

2 komentarze (pokaż)
30 marca 2015, 15:03

Dostalam wyniki dzisiejszej bety :)
W sobote bylo 98,54, dzis po 48h beta wynosi 271,4 !!! Jestem przeszczęśliwa !!
Robiłam dzis badanie progesteronu i wynosi od 31. Z tego co wyczytałam to jest on idelanie prawidłowy. A wy jak myślicie??

Szaleje ze szczescia dzisiaj! Bonusik jest i rośnie !

Ps. Zaczęłam odmawiać koronkę i będę robić to codziennie !

2 komentarze (pokaż)
15 grudnia 2015, 17:30

Ciąża zakończona 15 grudnia 2015

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)