BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Wierzcie w cuda one przychodzą najbardziej niespodziewanie.

Autor: Malinka1984_
Wstęp

O mnie: Mamą synka po IVF,żoną i kobietą pełną energii i zapału.

Moja ciąża: Szok,zaskoczenie,cud nad cuda

Chciałabym być mamą: Do której dziecko zawsze i w każdej chwili może przyjść i podzielić się wszystkim co dla niego ważne.

Moje emocje: Radość,radość wielka

27 lipca 2016, 19:10

Witajcie.
Miło mi dołączyć znów po dokładnie dwóch latach i zacząć pisać nowy rozdział w Naszym życiu.
Przed powrotem do pracy po macierzyńskim postanowiliśmy wykorzystać nasze dwa ostatnie zarodki które były zamrożone w klinice Novum ale niestety ona się nie powiodły i 22.06 przyszła @ która oznaczała definitywny koniec z kliniką i zamknięciem pewnego rozdziału.
Pogodziliśmy się z tym że Nasz syn może być jedynakiem.Wróciłam do pracy 11.07 i nie dawało mi spokoju to że @ nie ma a była zawsze jak w zegarku.Mąż ostatnimi dniami nawet napomknął ze może jestem w ciąży ale ja nie dopuszczałam tej wiadomości ale chcąc wywołać @ zrobiłam Pink test express 26.07 i moim oczom ujawniła się w mgnieniu oka kreska testowa gruba i wyraźna.
Nogi mi się ugięły,ręce się zatrzęsły a łzy same leciały.Zadzwoniłam od razu do męża a on "A nie mówiłem".Radość bez końca.
wczoraj w dniu moich imienin a zarazem w 35dc zrobiłam betę i jej wynik mnie poraził bo wyniósł 4456 a z synem w tym samym czasie było 1560 więc jest moc.
Dziś byłam u lekarza,z badania palpacyjnego wszystko ok,dostałam listę badań do zrobienia.
Usg 04.08 i zobaczymy kto tam się zadomowił.
Pozdrawiam


Wiadomość wyedytowana przez autora 27 lipca 2016, 21:01

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)