BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Wiem, że wreszcie się uda!!!!!!! I się udało!!!!

Autor: gogo19
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Mam 33 lata. Jestem żoną od 11 lat, mamą 8-letniego synka i Aniołkową mamą z 15tyg.

Moja ciąża: Wyczekana,wytęskniona,wypłakana i wymarzona przez nas rodziców

Chciałabym być mamą: Taką jaką już jestem

Moje emocje: W tym dniu wszystkie mamy takie same:)) Jestem przerażona, nie dowierzam, okropnie się boję. Jestem również przeszczęśliwa.

28 stycznia 2016, 14:30

Miesiączki nie dostałam w terminie, więc w 29dc zrobiłam test. Okazał się negatywny. Umówiłam się z lekarzem na 02.02. na laparoskopię. Miesiączki nadal nie było. Dostałam zwiększoną dawkę Luteiny na wywołanie. Po pięciu dniach brania Lutki i odczekaniu dwóch dni tak jak kazał lekarz miesiączki dalej nie było. Dziś rano postanowiłam zrobić test jeszcze raz. To mój 36dc i co się pokazało? Dwie piękne tłuste krechy. Serce miałam w gardle. Poleciałam obudzić męża. Widziałam radość w jego oczach. Pojechałam na betę i po godzinie miałam wynik 2622mIU/ml. Przyjechałam do pracy i zadzwoniłam do lekarza. kazał mi przyjechać dziś na 19.30.
Proszę tylko Boga aby miał nas w opiece.

2 komentarze (pokaż)
29 stycznia 2016, 05:56

Dziękuję!

0 komentarzy (pokaż)
31 stycznia 2016, 17:49

W czwartek byłam u lekarza i wszystko ok. Założył mi kartę ciąży. Nastepna wizyta po tygodniu, czyli znowu w czwartek. Mam brać 2 razy po 1 tabl. Luteiny "setki". Od piątku już jestem na zwolnieniu, bo mam się mega oszczędzać. Mam też przygotować się na konieczność założenia szwu na szyjkę. Tak sobie o to leżę cały dzień plackiem. Będzie okazja do przeczytania zaległych książek.
Z dolegliwości ciążowych to mam tylko bolące piersi. Mdłości miałam tylko kilka razy i to bardzo niewielkie, w różnych porach dnia. Obserwuję też, że po zjedzeniu czegoś słodkiego mam lekką zgagę a nigdy takowej nie miewam.
Oczywiście nie mogę doczekać się jak usłyszę bijące serduszko.
Strasznie się również boję i co chwilę latam do toalety sprawdzać czy coś tam nie leci.
Chciałabym bardzo,żeby wszystko było dobrze.


Wiadomość wyedytowana przez autora 31 stycznia 2016, 17:47

0 komentarzy (pokaż)
5 lutego 2016, 11:08

Niestety zarodka nie widać. Całą noc nie spałam. To chyba jakiś koszmar. Mam przyjechać za 2 tygodnie. Nie wytrzymałam i dziś zarejestrowałam się do innego lekarza za tydzień w piątek.

0 komentarzy (pokaż)
28 lutego 2016, 01:45

Ciąża zakończona 28 lutego 2016

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)