BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Wiara w swoje marzenia!

Autor: natalia2015
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Natalia 25 lat, czas starań o ciąże 8 miesięcy , w tym dwa poronienia na wczesnym etapie. Jestem osobą wierzącą i wiem, że Pan Bóg ma dla nas jakiś plan. Problemy które przed nami stawia też mają jakiś sens...Pozwalają nam się zbliżyć do siebie i pozwolić, że będziemy bardziej doceniać marzenie, które na pewno się spełni!!! Czuje, że teraz jest właśnie ten czas... CZAS NA NAS:)

Moja ciąża: dopiero się zaczyna, a już kocham maleństwo, które jest z Nami

Chciałabym być mamą: mądrą, która nie chroni swoje dziecko za wszelką ceną przed błędami, ale pokazującą właściwą drogę, będącą wzorem dla swojej pociechy, dającą radość, miłość, oparcie. Osobą, która potrafi w dziecku wszczepić najważniejsze wartości moralne, poprzez dobry dobry przykład i odpowiednie słowo.

Moje emocje: pełna nadziei, radości, ale i z lekką obawą, stojąca przed najważniejszym wyzwaniem w swoim życiu!!!

3 lipca 2015, 21:13

Za tydzień wizyta u lekarza, wierzę z całych sił, że usłyszę bijące serduszko:) Moje serce dla tej małej istotki już bije !!!

1 komentarz (pokaż)
1 sierpnia 2016, 13:24

Ciąża zakończona 1 sierpnia 2016

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)