BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: W oczekiwaniu na maleńką Miłość

Autor: youstyna
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: W połowie lutego zostałam optymistką. Jak widać optymizm zaowocował, pozytywne myślenie daje radę! Aż sama jestem zaskoczona.

Moja ciąża: To moja druga ciąża. Pierwsza zakończyła się w 11 tygodniu. Traktuję trochę ten 11 tydzień jak jakiś kluczowy czy przełomowy moment. Chociaż nie czuję niepokoju na myśl o nim.

Chciałabym być mamą: Chciałabym być dobrą mamą. Taką co to wysłucha, przytuli, wesprze, wytrze zasmarkany nos i opatrzy zdarte kolana. Taką, która czyta bajkę na dobranoc, zamiast włączać audiobooka. Taką, która robi placek z jabłkami na niedzielę, a nie kupuje w supermarkecie. Taka to będzie ze mnie matka romantyczka.

Moje emocje: Na początku ciąży towarzyszy mi przede wszystkim uczucie spokoju. Chociaż i zniecierpliwienia, żeby zobaczyć serduszko, żeby poczuć pierwsze ruchy, żeby było widać brzuszek.

27 lutego 2014, 16:32

Przeszłam na fioletową stronę mocy. Zaczynam nowy etap!

Nie dociera do mnie to wszystko. Te 2 kreski na teście są jakieś abstrakcyjne.
Ten fiolet aż mi nie pasuje. Bo jak to? Zawsze było różowo. Nie orientuję się tutaj, nie umiem obsłużyć belly.
Przykro mi z powodu dziewczyn, które zostały na ovu, bo ja to bym je chciała wszystkie tu przetransportować.

Wczoraj szalona radość mnie ogarniała, z trudem powstrzymywałam się od skakania. A dzisiaj dziwny spokój. Chociaż rano, nie powiem denerwowałam się, że mi test już nie pokaże drugiej kreski. Ale jest i to wyraźniejsza :]

Teraz najważniejsze, żeby Dzieciątko było zdrowe. Żeby zdrowo się rozwijało przez całą ciążę i urodziło się całe zdrowe.

14 komentarzy (pokaż)
12 marca 2014, 16:53

Jestem tak przejęta i tak zmęczona (to moja największa przyjemność ciążowa), że aż nie wiem co napisać. Żeby brzmiało z sensem i jakoś w miarę składnie. Zatem suche fakty, w tym się nie pogubię i nie pomylę:

Widziałam Dzidzię! Jest piękny pęcherzyk w macicy. Dzidzia ma niecałe 2 mm. Serduszka jeszcze nie ma, powinno pojawić się w ciągu 36 godzin.
Wg usg to 5 tydzień 3 dzień.
Przewidywana data porodu 12 listopada.

I co najbardziej mnie cieszy to słowa pana G, że "wszystko wygląda lepiej niż poprzednio". Ha! Czyli wiedziałeś wcześniej doktorku, że coś jest nie tak i mi nie powiedziałeś?! W sumie, chwała Ci za to, bo co by to dało jakbym wiedziała? Tylko nerwy i stres. Tak, przynajmniej mogłam cieszyć się Aniołkiem przez kilka tygodni.

Boże, proszę żeby wszystko było dobrze. Żeby pojawiło się serduszko. Żeby Dzidziuś rosnął zdrowo i urodził się cały i zdrowy! To najważniejsze.

20 komentarzy (pokaż)
13 listopada 2014, 12:33

Ciąża zakończona 13 listopada 2014

5 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)