BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Urojone dziecko

Autor: redmann
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Gwoli ścisłości - NIE jestem w ciąży. Konto na OvuFriend założyłam jakiś czas temu jako wsparcie w obserwowaniu mojego ciała i pomoc w przyszłym planowaniu rodziny - o dziecko również nigdy nie podjęłam oficjalnych starań. Jakkolwiek zboczenie to nie zabrzmi: interesuję się psychologią i biologią kobiet w ciąży. Spokojnie: bez niczyjej zgody NIE prowadzę żadnych badań, notatek, wykresów - nic z tych rzeczy. Robię to jedynie hobbistycznie, sama dla siebie ciekawię się ludźmi. BellyBestFriend jest o tyle dobrą do tego platformą, że opisuje dokładnie i szczegółowo prawidłowy przebieg ciąży, informuje kobietę o tym, co dzieje się w jej ciele, pomaga prowadzić przejrzysty kalendarz. Na forum udzielam się jedynie, by zaspokoić swoją ciekawość. Jeśli chciałabyś wziąć udział w badaniu, napisz do mnie prywatną wiadomość.

Moja ciąża: nie istnieje

27 października 2015, 17:43

POZYTYWNY TEST CIĄŻOWY

Gwoli ścisłości - NIE jestem w ciąży. Konto na OvuFriend założyłam jakiś czas temu jako wsparcie w obserwowaniu mojego ciała i pomoc w przyszłym planowaniu rodziny - o dziecko również nigdy nie podjęłam oficjalnych starań. Jakkolwiek zboczenie to nie zabrzmi: interesuję się psychologią i biologią kobiet w ciąży. Spokojnie: bez niczyjej zgody NIE prowadzę żadnych badań, notatek, wykresów - nic z tych rzeczy. Robię to jedynie hobbistycznie, sama dla siebie ciekawię się ludźmi. BellyBestFriend jest o tyle dobrą do tego platformą, że opisuje dokładnie i szczegółowo prawidłowy przebieg ciąży, informuje kobietę o tym, co dzieje się w jej ciele, pomaga prowadzić przejrzysty kalendarz. Na forum udzielam się jedynie, by zaspokoić swoją ciekawość.

Jeśli chciałabyś wziąć udział w badaniu, napisz do mnie prywatną wiadomość.

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)