BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Udaje się

Autor: saffija
Wstęp

O mnie: Jestem mamą 9 letniego Kubusia, szczęśliwą żoną i znowu będę mamą :)

Moja ciąża: Druga ciąża... wyczekiwana i zupełnie inna od pierwszej. Te dziewięć lat zmieniły mnie i mój organizm. Każdy dzień to niespodzianka i oczekiwanie.

Moje emocje: moje emocje to szczęście, szczęście i trochę strachu.

7 grudnia 2013, 09:27


Zima za oknem. Wczoraj powtórzyłam HCG i wyszło 470,8. Trochę się uspokoiłam. Nie opuszczają mnie bóle brzucha i zaczynam się trochę martwić. Dobrze, że wizyta u gina. już w czwartek.


Wiadomość wyedytowana przez autora 7 grudnia 2013, 09:27

0 komentarzy (pokaż)
8 grudnia 2013, 11:51

Niedziela... Basen Jakuba, a potem niedzielny obiadek u rodziców. Byle do czwartku.

0 komentarzy (pokaż)
10 grudnia 2013, 12:05

Czekanie jest dobijające. Nic złego się nie dzieje. Bóle brzucha ustały, wciąż chce mi się spać i właściwie to tyle dolegliwości. W pierwszej ciąży wymiotowałam na potęgę, a tu cisza. Spać.

0 komentarzy (pokaż)
13 grudnia 2013, 08:21

No i po badaniach.
W sumie wszystko w porządku, na usg wyszło, że dzieciątko ma 8,8 mm.

0 komentarzy (pokaż)
9 stycznia 2014, 06:59

pierwsze tygodnie za nami :)W kolejnym USG usłyszałam i zobaczyłam bijące serduszko :) Mega uczucie. Badania, badania, badania. Jedna niewiadoma - tarczyca. Wyszło za wysokie TSH i niezbyt dobre przeciwciała. Zobaczymy dzisiaj u gina co z tego wyjdzie. Wyjazd na Lanzarote dobrze nam zrobił. Skończyły się wymioty i nudności. Zmieniłam obraz dnia codziennego. W sumie doszłam do wniosku, że nie mogłabym tam żyć. Brak zieleni jest dla mnie nie do przebrnięcia. Lawa, popiół wulkaniczny i wulkany są ładne, cudowne, ale oglądać je 365 dni w roku...eeee. Za to ludzie cudowni, uśmiechnięci. Tempo życia... no cóż pełen luz.
Powrót do pracy był szokiem, bo jak tu po dwóch tygodniach laby wstać o 5.45? Jeszcze trochę. Perspektywa zwolnienia lekarskiego jakoś mnie nie pociąga. Pierwszą ciążę całą spędziłam w domu i wiem, że można zgłupieć. Poczekamy zobaczymy :)

1 komentarz (pokaż)
9 stycznia 2014, 19:43

Śpieszem dodać, że były to tylko wakacje tygodniowe na Lanazrote :)Wróciłam już do polskiej rzeczywistości.

Z nowości... Kolejna wizyta u gina. Okazuje się, że dopadła mnie choroba Hashimoto i nadciśnienie. Oznacza to leki, mierzenie ciśnienia 3 razy dziennie i leki. Przytyłam dwa kilo i znowu podobno jestem odwodniona.

Reszta na szczęście w normie :)

0 komentarzy (pokaż)
22 stycznia 2014, 08:38

Czekamy na usg genetyczne. Samopoczucie lepsze, szczególnie po dobrze przespanej nocy. Przybieram na wadze równo, aż się boję kolejnego ważenia. Zupełnie nie pamiętam jak było z moją pierwszą ciążą, ale teraz już nie mieszczę się w swoje spodnie, a legginsy zaczynają denerwująco cisną brzuch. No i w pracy odnotowano, że się ładnie zaokrągliłam :) Wczoraj jakoś dotarło do mnie, że może za bardzo się nastawiłam na to, że to będzie dziewczynka. Kierowana wyrzutami sumienia przepatrzyłam strony w necie za imionami męskimi. Wybrałam imię Jeremi. Mój mąż po chwili zastanowienia dodał Władysław i chyba zapadła klamka. Jeremi Władysław. Nie będzie miał problemu w szkole i w życiu, że co drugie dziecko ma tak samo na imię. :)

0 komentarzy (pokaż)
12 sierpnia 2014, 08:49

Ciąża zakończona 12 sierpnia 2014

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)