BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Trzecie maleństwo, nieplanowane ale już kochane

Autor: agagita
Wstęp

O mnie: 33 letnią mamą 10-letniej córki i prawie 3-letniego synka. Jestem z zawodu przedszkolanką, obecnie pracuję w żłobku z dziećmi poniżej 3 roku życia.

Moja ciąża: Niespodziewana, mimo przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Ale trzecie dziecko już od około roku mi się marzyło więc bardzo się cieszę i mąż także.

Chciałabym być mamą: Staram się być cierpliwa i wyrozumiała w stosunku do moich dzieci choć nie zawsze jest to możliwe. Staram się poświęcać im jak najwięcej czasu przebywając z nimi dużo na świeżym powietrzu, bawiąc się z nimi i rozmawiając. Nie chcę aby moje dzieci miały dużo styczności z różnego rodzaju mediami.

Moje emocje: Na początku był szok i niedowierzanie potem strach czy wszystko z maleństwem w porządku bo nie bylam w ogóle przygotowana do tej ciąży, nie bralam kwasu foliowego ani żadnych witamin.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)