BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Tak bardzo chcę...

Autor: mary1305
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Mama uroczej dwulatki. Żona kochającego męża. Teraz czekająca na kolejnego potomka.

7 czerwca 2016, 19:33

No i w końcu tutaj. Mam nadzieję, że zostanę tu na następne 9 miesięcy. Zadzwoniłam dziś do lekarza i umówiłam się na wizytę na 27 czerwca. Mam nadzieję, że wszystko się będzie dobrze. Coś mnie jajnik pobolewa, ale też bolało mnie dziś podbrzusze. Taka jestem śpiąca, że szok. Ucięłam sobie dziś prawie dwugodzinną drzemkę po południu. A teraz marzę, żeby Mała już poszła spać, to i ja się położę.

1 komentarz (pokaż)
12 czerwca 2016, 09:16

Ale się wkurzyłam. No normalnie staję dziś na wagę a tam aż 2 kg więcej niż wczoraj. No normalnie chyba cały dzień się będę wkurzać. Mam dużą nadwagę i mogę przytyć tylko 5-8 kg w ciąży, a tu w 6 tygodniu już 2 kg na plusie. No normalnie nie mogę. Już nie wiem co mam robić. Staram się nie jeść słodkiego, regularnie jeść posiłki, nie obrzerać się, a do tego wypijam prawie 3 l wody dziennie. A to robi mi na złość. Próbowałam wmówić mężowi, że waga się zepsuła, ale on stanął i jemu pokazuje dobrze. W pierwszej ciąży przytyłam 25 kg, i te 20 kg mi zostało. No masakra. Teraz nie chce i nie mogę przytyć nawet połowy z tego.

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)