BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Świat moich dzieciaków

Autor: princess_mia
Wstęp

O mnie: Przede wszystkim mamą :)

Moja ciąża: jedną mam już za sobą, druga wciąż w trakcie.

Chciałabym być mamą: wyrozumiałą, cierpliwą i NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE

12 maja 2015, 12:19

Pytanie oczywiste: kto z nas nie bawił się klockami w dzieciństwie? :) Wymarzone Lego często było nie do osiągnięcia, zwłaszcza gdy na sklepowych półkach w naszym kraju było niewiele. Być może dlatego pojawił się pomysł na produkcję polskiej wersji Lego. Tańszej, ale wcale nie odbiegającej jakością COBI. Moje dziecko jest zachywcone ich serią Action Town i to o tym będzie trochę ta notka. Action Town to seria wyjątkowa, najlepsza dla dzieci powyżej piątego roku życia. Mój Michaś uwielbia te klocki, dlatego bardzo mnie ucieszyła informacja o nadchodzacym ebooku tej serii!!! Polecam Wam te zabawki - niedrogie, a sprawiają frajdę i uczą kreatywności. Więcej info znajdziecie na stronce Cobi i ich Facebooku :) Sporo fotek znajduje się na https://pl.pinterest.com/cobitoys/


Wiadomość wyedytowana przez autora 12 maja 2015, 12:19

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)