BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: " Chcemy mieć DRUGIE ! "

Autor: Nysiowata
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Jestem młodą Mamą i narzeczoną wspaniałych dwóch chłopaków których kocham ponad wszystko na świecie . Najmłodszy i zarazem najważniejszy w moim życiu mężczyzna ma 8 miesięcy . Mój drugi mężczyzna również najważnejszy w moim życiu ma 21 lat . Ja mam 20 lat i pomimo młodego zajcia w ciążę , gdzie nie było to żadną wpadką tylko zaplanowanym etapem w naszym życiu jestem dumna i jestem najszczęśliwszą osobą na świecie mając przy boku mój największy Skarb . Kocham go nad życie i nie zmieniła bym mojego życia nawet na chwilę . Z moim starszym mężczyzną jesteśmy już 8 lat razem . I jesteśmy bardzo szczęśliwą rodziną :)

Moja ciąża: Od wczoraj wiem o jej istnieniu poprzez testy ciążowe które wychodzą pozytywnie , na razie są to słabe drugie kreski ale są :) przy pierwszym Synu też tak miałam :)

Chciałabym być mamą: Chce być idealną mamą jak i dla pierwszego syna jak i drugiego / lub córki .

Moje emocje: Podekscytowana ale i wystraszona lekko ...

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)