BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Przeczekać

Autor: zocha88
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

15 maja 2018, 21:43

Jakoś nie mogę się zebrać do pisania. Rzadko tu zaglądam. Zaznaczam sobie co nieco na wykresie, wpisuję wagę, sprawdzam który to tydzień ciąży. I tyle.
W sobotę minęło pół roku. Pół roku temu zmienił się mój świat i ja sama. Smutny to był dzień, myśli poszybowały w kierunku szpitala. Jak powiedziałam o tym mężowi, to się popłakałam. Wszystkie dzieci, które miały przyjść na świat przed naszym już są. Cała szóstka. Zdrowe, żywe. A mi żal, bo czuję jak bym ja swoje Dziecko zawiodła. Nie urodziłam go. Nie dałam rady. Jako jedyna.
Wczoraj był 7t4d. To w tym dniu straciłam ciążę. Pojutrze idę do lekarza i najbardziej zastanawia mnie to, czy nasze Dziecko żyje. Czy ŻYJE. Boję się, że życie po raz kolejny zrobi sobie ze mnie jaja.

4 komentarze (pokaż)
17 maja 2018, 21:50

Mamy serduszko! <3
Rano miałam takie nerwy, że prawie puściłam pawia. Mam założona kartę ciąży i skierowanie na prenatalne. Na dziś wszystko jest ok. Kolejna wizyta 15.06.
<3

8 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)