BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: policystyczne jajniki, nadwaga, 2 lata starań i .. ciąża! :)

Autor: klaudiaankak
Wstęp

O mnie: 23 letnia przyszła mamusia :)

11 grudnia 2014, 11:25

Witam wszystkich serdecznie. Chcę napisać swoją historię bo mam nadzieję, że gdy bedziecie przeszukiwały internet w poszukiwaniu odpowiedzi tu odnajdziecie chociaż część :)
Całe życie miałam nieregularne cykle,lekarze nie zajęli się mną przez 2 lata brałam tabletki antykoncepcyjne. Stwierdziłam - dość. 2 miesiące przed ślubem przestałam je brać. Postanowiliśmy, że chcemy dzidziusia i rozpoczęliśmy oczekiwanie :) Wariowałam. Co miesiąc widziałam u siebie ciążę, robiłam po 3 testy ciążowe w miesiącu - na nic. Po roku poszłam do dobrego ginekologa, od razu stwierdził Zespół Policystycznych Jajników. Wiadomo - ciężko takiej kobiecie zajść w ciążę. Dał mi radę abym schudła, i chciał rozpocząć leczenie jednak zaniechałam chodzenia do niego.. Zaczęłam odsuwać powoli myśl o dziecku a czas sobie leciał.. W październiku wzięłam się za siebie i schudłam 8 kg. Na początku listopada zaczęłam się nie wysypiać i odczuwałam ból pleców. Stwierdziłam, że muszę zrobić test i zobaczyłam 2 kreski.....nie uwierzyłam. 4 dni po kolei robiłam testy i dalej nie wierzyłam. Zrobiłam usg na szybko w luxmedzie. Nic nie było widać lekarz mówił, że może być to ciąża pozamaciczna i ze za 2 tyg muszę zrobić kolejne usg... Uśmiech znikł.... Czekałam, czytałam internet.... W poniedziałek tydzień później dostałam plamienia i znów na szybkiego do lekarza (innego) a ten ,ze coś już nie tak bo tylko pęcherzyk, bo powinien byc 2 razy większy... i koszmar. czytanie o pustych pęcherzykach ciążowych, stres, zero radości.... Czekałam do wizyty w mojego lekarza, wg OM to 8 tydzień był,i co ? i piękny dzidziuś się ukazał ;) z prawidłowo bijącym serduszkiem ;) 2 tygodnie przesunięta owulacja. da się ? da. niepotrzebnie czytałam internet - naprawdę. Niepotrzebnie od razu szłam do lekarza. 8 tydzień to jest czas na wizytę. Jak będę w drugiej ciąży na pewno będę czekać i się nie stresowac! Jestem w 6 tygodniu i po 2 latach mogę powiedzieć - jestem w ciąży! :)

2 komentarze (pokaż)
11 grudnia 2014, 11:28

aaa zrobiłam też badanie beta hcg w odstępne tygodnia - było prawidłowe jednak dalej nie wierzyłam :P

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)