BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: pogoń za gwiazdką

Autor: Ita15
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

27 czerwca 2015, 08:47

Ciąży nie ma, mimo wczorajszego dnia i testów dzisiejszy poranny wskazał jednoznacznie wielką pustkę. Pustkę w moim sercu i duszy... nie było żadnego krwawienia, więc chyba poronienia też nie, a testy, testy po prostu mnie oszukały.

3 komentarze (pokaż)
29 czerwca 2015, 18:15

n55to8.jpg

dziewczyny a może mi się po prostu wydawało? czy wy widzicie drugą kreskę, może to tylko wyobraźnia moja i męża zadziałały? Wg ovu był to 7 dpo, mi się wydaje że był 9 dpo. Po negatywnym teście jakoś nie mogę się zebrać żeby zrobić kolejny, poczekam do 3.06 bo dopiero wtedy ovu wyznaczyło mi kolejną @.
Oczywiście ciągle czuje że już dostałam @, lecę do łazienki i nic, bóle podbrzusza co jakiś czas... Dzisiaj były mdłości, ale popołudniowe i pewnie dlatego że namieszałam z jedzeniem. Próbuję się nie nakręcać, ale to jest silniejsze ode mnie...

5 komentarzy (pokaż)
30 czerwca 2015, 17:17

Wszystko jest takie bezsensu. Dlaczego musiałam trafić na wadliwy test który wskazał druga kreskę. Dzisiaj odnotowałam plamienie, @ zbliża się wielkiem krokiem, czuję jak żaby mi latają w brzuchu tak na dole, to jest wyraźny objaw @. Nienawidzę dziś wszystkiego, mam dość, miałam się nie nakręcać, a co zrobiłam, namalowałam sobie gwiazdkę, którą już pokochałam, jaka ja jestem naiwna i głupia.

3 komentarze (pokaż)
1 lipca 2015, 10:32

Zrobiłam bete, czekam na wyniki. Samopoczucie jak widzicie nie najlepsze, jest strasznie goraco, do tego zmęczenie i senność dobija.

3 komentarze (pokaż)
1 lipca 2015, 18:21

Nie udalo sie.

2 komentarze (pokaż)
1 lipca 2015, 18:53

Ciąża zakończona 1 lipca 2015

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)