BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Po burzy wychodzi słońce/ Nicola (*) 26t

Autor: Xkali
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Jestem na pewno po przejściach...

Moja ciąża: Wymarzona, choć wciąż niepewna...

Chciałabym być mamą: Jestem już mamą Aniołka, a teraz po prostu chciałabym zostać mamą z Bąblem na rękach.

Moje emocje: Niedowierzania, że się udało za pierwszą próbą ivf. Strach - właściwie przed każdym dniem z nadchodzących 36 tygodni ciąży. Radość - noszę pod sercem silacza!

13 marca, 22:05

31 DC czy raczej 4t2d ciąży

Dalej w to nie wierzę, cieszę się jak diabli, ale troszkę boję. Póki co z ciążowych dolegliwości doskwiera mi zmęczenie i mega senność oraz bolesny biust. Sama nie wiem, czy to ciąża czy to ten progesteron, który jeszcze biorę, ale usypiam wszędzie. W piątek będą dzwonić z kliniki zapytać się jaki wynik testu i umówić na pierwszą wizytę serduszkową oraz na pierwszą wizytę do ginekologa, który będzie prowadził moją ciążę. Uspokoja mnie fakt, że mam plan wizyt w ciąży oraz fakt iż mój ginekolog jest specjalistą od powikłanych ciąż. Proszę o dalsze trzymanie kciuków, żeby serduszko się pojawiło.


Wiadomość wyedytowana przez autora 15 marca, 13:41

4 komentarze (pokaż)
15 marca, 13:51

4t4d

Dzisiaj dzwonili z kliniki potwierdzić ciąże, umówić wizytę serduszkową oraz ustalić co dalej z progesteronem. Jej jaka to była pozytywna rozmowa! W związku z moim urlopem, wizyta serduszkowa zamiast 1 kwietnia odbędzie się 3 kwietnia ! Dobrze, że od następnego piątku mam urlop i szybciej czas zleci.

Od dzisiaj mogę też zmniejszać dawkę progesteronu, aż do całkowitego odstawienia. Bardzo się cieszę, bo to dość niekomfortowe jest. A poza tym czuje, że jestem tam bardzo podrażniona od aplikacji i boję się stanu zapalnego.

3 komentarze (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)