BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Plan B.

Autor: aster
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

30 października 2022, 12:29

6+1
2 dni temu zobaczyliśmy na usg nasza kruszynkę❤️ Był widoczny pęcherzyk z ciałkiem żółtym oraz 2-mm zarodek. A więc to naprawdę się dzieje! Równo po czterech latach starań, pierwszy raz jestem w ciąży ☺️. Ciągle towarzyszy mi lęk, czekam z niepokojem na kolejną wizytę za tydzień, na której mamy zobaczyć serduszko. Zmęczenie coraz bardziej mi dokucza, raz nawet prawie zasłabłam przy dłuższym staniu. Zaczynają pojawiać się delikatne mdłości, ale na szczęście do opanowania. Według kalendarza nasze szczęście powinno pojawić się na świecie pod koniec czerwca, kilka dni przed moimi 32. urodzinami❤️


Wiadomość wyedytowana przez autora 30 października 2022, 12:33

2 komentarze (pokaż)
8 listopada 2022, 18:09

7+3
Mamy ❤️! Uspokoiłam się, na wizycie wszystko wyglądało bardzo dobrze. Okruszek ma 1,2cm a serduszko pięknie pracuje - 150 uderzeń na minutę. Mam założoną kartę ciąży :D Traciłam już nadzieję, że się tego doczekam... Z naszym doktorem jesteśmy umówieni na jeszcze jedną wizytę, potem będziemy żegnać się z kliniką na jakiś czas. Muszę znaleźć lekarza na miejscu, w Krakowie, a to nie jest proste zadanie. Dojrzewamy do tego, by powolutku zacząć się chwalić - na razie najbliższej rodzinie, ale znając życie wieść się poniesie dość szybko :P. Jestem szczęśliwa.❤️ Kochany Maluszku rośnij zdrowo, czekamy do lata!

2 komentarze (pokaż)
21 października 2023, 18:16

Ciąża zakończona 21 października 2023

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)