BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Pierwsza ciąża

Autor: Ennis92
Wstęp

O mnie: mam 26 lat i mieszkam w UK. Po 6 latach związku rozstałam się z facetem i w końcu znalazłam szczęście z nowym partnerem dla którego przeprowadziłam się do Irlandii Północnej. Razem zdecydowaliśmy się na dziecko i udało się w pierwszym cyklu po odstawieniu anty :)

Chciałabym być mamą: która kocha i rozumie.

Moje emocje: Jestem podekscytowana ale zarazem bardzo się boję.

29 października 2018, 13:22

Prawie tydzień temu w 12dpo zrobiłam test i zobaczyłam dwie nieśmiałe kreseczki. To był taki test z internetu co niby jest super czuły ;) Od razu powtórzyłam test (a tak naprawdę 3 hehe) i wynik taki sam. Dwie nieśmiałe kreseczki. Powtórzyłam kilka dni później testem Clear Blue Digital i First Response. Obydwa pozytywne :) Clear Blue pokazał 2-3 tydzień od owu czyli 4-5 tydzień ciąży co zgadzałoby się z ostatnią miesiączka.

Jestem taka podekscytowana ale zarazem bardzo się boję że coś się stanie. To moja pierwsza ciąża i nie wiem czego się spodziewać. Byłam u GP (lekarz rodzinny), pogratulował i wysłał zawiadomienie do szpitala i teraz mam czekać aż mnie wezwą na wizytę u położnej. Powiedział że około 10 tygodnia ale z powodu moich problemów zdrowotnych możliwe że będzie to szybciej.

Zastanawiam się czy nie umówić się na USG prywatnie kolo 7 tygodnia, tak żeby uspokoić trochę nerwy. No zobaczymy :)

Partner bardzo się cieszy, nie może się doczekać tego wszystkiego. Dba o mnie, robi herbatkę i przejął opiekę nad kotami i ich kuwetami. Wspaniały z niego człowiek. Bardzo się cieszę ze w końcu zdecydowałam się zmienić swoje życie i rozstać się z byłym partnerem po 6 latach związku z którego nic nie było. Wszystko było na mojej głowie a on tylko siedział i grał w gry.... Ugotuj mu obiad idź do pracy, a po co ci tę doktorat? eh... szkoda że zajęło mi to 6 lat żeby dostrzec jaki ten związek był okropny no ale cóż, lepiej późno niż wcale. Teraz mam wspaniałego partnera, z pracą, który dba o mnie i mnie wspiera. Nie mogę się doczekać naszego maleństwa

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)