BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Okruszkowo

Autor: Okruszkowo
Wstęp

O mnie: studentką ostatniego roku medycyny, już wkrótce żoną cudownego Artysty, a za jakiś czas - Mamą :)

Moja ciąża: jest niespodzianką :) ale chcianą i już teraz bardzo kochaną

Chciałabym być mamą: ha, wiadomo - najlepszą ;) A tak całkiem serio: dobrą, nie nadmiernie przewrażliwioną, taką, przy której dziecko zawsze będzie się czuło bezpieczne i kochane

Moje emocje: ostatnio zmienne, oj zmienne... Przez większość czasu jest dobrze, a potem przychodzi płacz bez powodu. Plusem jest za to fakt, że - o dziwo! - ciąża bardzo zmniejszyła mój stres w innych dziedzinach życia ;)

5 stycznia 2016, 17:44

Pojutrze egzamin, a w zasadzie dwa: praktyczny i ustny z chirurgii. To jedne z końcowych - najważniejszych - egzaminów na moich studiach. Jeszcze dziś się dowiedziałam, że osoby, z którymi miałam zdawać przepisały się na inny termin i będę dawać solowy występ przed profesorem... Nawet próbowałam się też przepisać na przyszły tydzień, ale nic z tego: kolejny wolny termin był na 28.01, a wtedy mam inny egzamin i dodatkowo też wtedy mamy kolejne USG naszego maleńkiego Okruszka (to będzie dłuższe, bo genetyczne). No nic, trzeba będzie iść i mieć nadzieję, że jakoś zdam...

Ogólnie samopoczucie nie jest złe, poza zmęczeniem i niewielkimi mdłościami od czasu do czasu. Tylko dziś jakiś kiepski dzień mam, bo miałam w planach załatwić tyyyyle spraw, a załatwiłam guzik i jeszcze się przyplątały dodatkowe problemy :/ Słowem - dzień pod psem. Poszłabym na spacer jakiś czy coś, ale nieeee - muszę się uczyć. Zachciało się medycyny... A zamiast się uczyć myślę sobie, co tam u tej małej Istotki u mnie w brzuchu: czy jej/jemu tam dobrze, wygodnie i czy zdrowo rośnie.

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)