BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Oczekując na..

Autor: montii
Wstęp

O mnie: Paula, mama 5letniego smyka. o rodzeństwo staraliśmy się rok, dlatego ta ciąża jest dla mnie takim małym wielkim cudem

7 marca 2016, 21:02

Jutro synek ma wizytę u anestezjologa, ponieważ na 10.03 planowany mamy zabieg wycięcia 3 migdała, podcięcia dwóch oraz założenie drenu do uszka. Stresuje się bardzo, ale trzeba to zrobić.
14.03 oraz 21.03 mam badania prenatalne, wiec najbliższe dni są pełne stresu dla mnie. :/

1 komentarz (pokaż)
11 marca 2016, 18:31

No i dupa. o 11.30 wstawilisy sie na zabieg i moje dziecko...38 C.. po prostu, nagle. nie mogli go przyjac bo skonczyloby sie to jeszcze krwotokiem. Syn sie poplakal bo bardzo chcial juz miec zabieg... a ja za nim, emocje puscily - ah te hormony.

udalo sie przesunac na 24.03... no to dalej czekamy...

0 komentarzy (pokaż)
12 marca 2016, 16:25

W końcu znalazł się kupiec na nasze mieszkanie! I.... zaczęły się schody. Dom trzeba osuszyć ok 1-1,5 msc, tyle trwa jeszcze decyzja kredytowa itp itd. Czy zdążymy przed wrzesniem?
I co z moją praca, pracuje w domu więc muszę mieć ciągle lokal by klientów przyjmować.... czuje ze to będzie nerwowy czas. Wszystko okaże się na dniach...

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)