BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Oczekiwanie na Nasze malenstwo:D

Autor: Sandi
Wstęp

O mnie: Mam na imię Sandra, mam 26 lat. Jestem w szczęśliwym związku od prawie 10 lat, a spełnioną mężatka od 3 lat. Jesteśmy zgranym teamem, w moim mężu mam przyjaciela, wsparcie i oddanego partnera, dla którego zrobiłabym wszystko:)

Moja ciąża: Nasze maleństwo zostało zaplanowane, w kwietniu odstawiłam antykoncepcje, zrobiłam badania ginekologiczne i zaczęłam przyjmować kwas foliowy i witaminy prenatalne. Zaczesaliśmy się starać o dziecko w sierpniu, a już we wrześniu byłam w ciąży, także bardzo szybko nam poszło :) W sumie przy drugim cyklu :) Obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży, termin porodu zaplanowany jest na 06.06.2015. Już się nie możemy doczekać :D

Chciałabym być mamą: Chciałabym być... najlepsza mama dla mojego dziecka. Mama, która da mu wszystko, czego będzie potrzebować, zapewni szczęście, zdrowie, radość i wspaniały rozwój. Choć jestem troszkę przerażona, to wierze, ze nawet gdy popełnię małe błędy, to moja miłość wynagrodzi mojemu dziecku wszystkie moje potknięcia :)

Moje emocje: Jestem bardzo podekscytowana, bardzo chciałam tego dziecka, wiec moja radość jest ogromna:) Troszkę się boje, jak sobie z tym wszystkim poradzę, ale wierze, ze będzie dobrze :)

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)