BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: O kropeczce...

Autor: m.k.83
Wstęp

O mnie: Kobietą z dużym bagażem doświadczeń, nie zawsze przyjemnych. Poważną i niepoważną, 34 letnią, pełną pozytywnej energii, czerpiącą z ludzi i przyrody słońce potrzebne do życia.

Moja ciąża: Planowana a jednak zaskakująca. To moja druga ciąża, pierwsza nie zakończyła się szcżęśliwie, nie donosiłam córeczki. Tym razem planowaliśmy starania po nowym roku, na wiosnę, piękny okres, przyroda budzi się do życia. Wyszlo tak, że 2 spotkania z mężem w grudniu, usychając z tęsknoty, stworzyliśmy nowe życie, mimo delegacji i napiętego grafiku. Wierzę, że moja ciąża będzie spokojna, relaksująca, bez przeszkód. Taką poproszę:)

Chciałabym być mamą: Mądrą i rozsądną, potrafiącą kochać ale nie tłamsić, radzić ale nie próbować żyć za swe dziecię, czy jego życiem, być przyjacielem ale nie kumplem. Czy znajdę na to wszystko rozwiązanie, zobaczymy co życie przeniesie, w jakie emocje mnie ubierze gdy już wezmę tę istotke w ramiona. Czy przepadnę, pewnie tak, mam nadzieję że odnajdę się.

Moje emocje: Zapierajaca dech w piersiach radość, strach przeplatany spokojem, dziwne to wszystko, mix skrajnych emocji.

19 marca 2016, 17:42

14t + 4d.

Dziś jest ten dzień, w którym poczułam potrzebę podzielić się moją kropeczką, wiem że rośnie sobie zdrowo, moja kochana dziewczynka.
Czułam że to będzie córeczka, chciałam jej, wiedziałam że kiedyś do mnie powróci:) Pierwszy raz poczułam że moge pomyśleć o imieniu, nie myslałam o tym wcześniej.
Alicja, tak będzie miała na imię:)

9 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)