BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Nowe życie :-)

Autor: K4lina
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Jestem szczęśliwą mężatką. Pół roku staram się o ciążę, jedną już straciłam w 6 tygodniu. Jednak pełna nadziei i optymizmu dopięłam swego.

Moja ciąża: Od początku cyklu wiedziałam, że teraz się uda. OD początku miałam silne objawy , które potwierdzały mój stan. Pobiegłam na betę 7dpo i wyszła 4,2. W ogóle się nie przestraszyłam, bo wiedziałam, że urośnie...no chyba to było 1 dzień po zagnieżdżeniu, więc heloł... ;-) 2 dni później wyszedł test ciążowy pozytywny, więc beta musiała urosnąć :)

Chciałabym być mamą: Mam 9 miesięcy na przygotowanie się do roli mamy. Będę zajebistą mamą ! :)

Moje emocje: Jestem spokojna i przeszczęśliwa. Spełniło sie moje marzenie. Wiem, że będzie wszystko dobrze. Mam dużo objawów, a najbardziej dokuczliwe jest mega zmęczenie, senność i tak jakbym miała grypę...

7 lutego 2014, 10:28

No i stało się ! :) Jestem przeszczęśliwa, a jednocześnie spokojna, że wszystko będzie dobrze. Po prostu nie przyjmuję innej opcji :)
Co czuję, na pierwszym miejscu piersi - ból i są nabrzmiałe, ciężkie i ciepłe. Ból brzucha, skurcze, ból w pachwinach, czasem w kroczu jakiś ból. Mdłości bardzo delikatne. Czasem jak cos zjem to czuje w żołądku lekki zawrót, ale nie na wymioty. Apetyt mam, ale wyszukany. Szukam swojego smaka, bo na razie nie wiem co bym chciała jeść.. Dzisiaj jestem w domu, bo wczoraj całe ciało mnie bolało, jak na grypę, zero sił ZERO !!! padłam po powrocie do domu. Wiec mam 3 dni na regeneracje.. ale nie chce mi się bardzo chodzić do pracy.

2 komentarze (pokaż)
21 lipca 2015, 16:54

Ciąża zakończona 21 lipca 2015

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)