BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Niespodzianka moja kochana

Autor: Iwona Www
Wstęp

O mnie: Mamą dwójki dzieciaczków,

Moja ciąża: Niespodziewana

Moje emocje: Niedowierzanie,strach, i

18 października 2015, 08:20

Dzisiaj 19t3 .Pogoda paskudna, nie chce sie wstawać z cieplutkiego łóżeczka, może mąż zrobi śniadanko?dzidziuś też ostatnio jakiś leniwy czyżby jesienna pogoda mu nie pasowała?

0 komentarzy (pokaż)
19 października 2015, 20:19

I następny dzień za nami... Dzidzia wynagradza wczorajszy mało ruchliwy dzień, rusza sie jak szalona.Jeszcze 3 dni do wizyty i podglądniemy maluszka .Ciekawe czy zobaczymy kto w brzuszku mieszka. W 17t lekarz mówił że córunia, ciekawe czy nic się nie zmieniło ale najważniejsze żeby było zdrowe.Kocham Cie Skarbeńku!!!

0 komentarzy (pokaż)
24 października 2015, 08:24

W czwartek byłam u pani doktor i troche sie wystraszyłam. Główka dzidziusia jest za nisko i dlatego tak nisko czuje ruchy. Zaleciła dużo odpoczynku,ale jak tu odpoczywac przy dwójce dzieciaków?w weekend mam nadzieje odpoczne i w poniedziałek mam usg połówkowe zobaczymy czy dzidzia sie troszke podniosła.

0 komentarzy (pokaż)
29 października 2015, 11:06

Z Malutką wszystko ok.Tak będzie córeczka,mała księżniczka.Pomiary prawidłowe jak na ten tydzień ciąży.Dostałyśmy wieksza ilość magnezu bo zaczęły sie delikatne skurcze na szczescie szyjka bez zmian .Zajadamy tez zelazo bo wyniki leca na łeb, na szyje

0 komentarzy (pokaż)
7 listopada 2015, 14:52

Wczoraj wrociliśmy ze szpitala do domku.Pojechaliśmy w czwartek,rano zaczął mnie strasznie bolec brzuch ,nie mogłam zlokalizować miejsca.Od razu nas przyjeli na szczescie z Malutką wszystko dobrze najprawdopodobniej to kolka jelitowa dostałam magnez z kroplówce i nospe.Oczywiscie na dokładkę zelazo bo wyniki kiepskie.Samopoczucie ok,oby tak dalej-rosnij Malutka-kochamy Cię!!!

0 komentarzy (pokaż)
26 listopada 2015, 08:32

A my znowu odwiedziłyśmy szpital.Tym razem miałam za wysokie cisnienie 150/90. Mierzyłam przez dwa dni i nie spadało,moja p dr wystawiła mi skierowanie.Dostałam dopegyt i naszczescie spadło.Z malutka wszystko dobrze,wierci sie jak szalona i co chwile zmienia położenie-moja malutka rybka-Kocham!!!

0 komentarzy (pokaż)
30 listopada 2015, 11:19

I zostało nam 100 dni.ODLICZAMY!!!

0 komentarzy (pokaż)
14 marca 2016, 15:51

Ciąża zakończona 14 marca 2016

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)