BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Niespodzianka

Autor: Nieplanowana
Wstęp

O mnie: zdecydowanie w szoku

Moja ciąża: nieplanowana, niespodziewana

Chciałabym być mamą: Jestem mamą 4 dzieci. Dwójki dorosłych, nastolatka, który za rok skonczy 18 lat i najmłodszego 4 latka.

Moje emocje: W tym momencie jestem pogodzona - spokojna, tzn myślę, że mam małą szansę aby ta ciąża była zdrowa ( statystycznie 5%)

16 marca, 18:27

6+2
Wiem o ciąży od tygodnia. Właśnie tydzien temu ujrzałam 2 kreski na teście. Pewnie do tej pory bym nie wiedziała, gdybym nie miala w domu testu.
Oczywiscie ciąża nieplanowałam. Bo czy można planowac ciążę w wieku 46 lat?
Moje najmodsze dziecko urodziłam w wieku 42 lat. Tylko 4 lata, a właściwie ... aż 4 lata dla mnie w tym momencie. Ciąża z synkiem była zaplanowana i wywalczona. Najpierw poronienie, ale za drugim razem się udało. Potem jak synek miał rok , zdecydowaliśmy się na rodzeństwo dla niego (bo ze starszym rodzeństwem trudno mu bedzie złapać kontakt). W wieku 43 lat znowu bylam zatem w ciąży. Niestety mimo rosnacej bety i dwóch pierwszych udanych usg, na usg prenatalnym okazało się, że rozwój zarodka się zatrzymał na 8 tyg. Bardzo to przeżyłam, bo zaufałam ,że będzie dobrze. Decyzja z mojej i męża strony była już tylko jedna. Koniec.
Mamy szczęście mając 4 wspaniałych dzieci. Skupiamy się na nich, a najmłodszy - oczko w głowie dla całej rodziny - zostanie takim naszym jedynaczkiem :)

Życie nas zaskoczyło.
Zobaczymy, nie robię żadnych pomiarów bety, bo przy pomiarach ładnych i tak moja poprzednia ciąża się nie rozwijała. Czekam spokojnie na usg i nie wiem jeszcze
czy iść w 7 tc + 4 , czy poczekać jeszcze tydzień dłużej?
Na co liczę, czego oczekuję?
Rozum mi mówi, żebym lepiej nie widziała serduszka.I zadbała o swoje zdrowie. Wróciła do swojego poukładanego życia.
Ale serce jest oczywiście za tym żeby serduszko biło i wszystkie rozmiary się zgadzały.


Wiadomość wyedytowana przez autora 16 marca, 18:58

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)