BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Nie bój się chcieć.. Czekamy na Ciebie - trymestr I

Autor: Izi
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Staram się być zawsze dobrze nastawiona, zawsze byłam optymistką i idealistką, życie trochę mnie zmieniło, ostatnio było we mnie dużo lęku ale walczę o odzyskanie siebie i radości. Wierzę w ludzi, w dobroć, w okazywanie sobie życzliwości. Uczę się akceptować siebie. Emocjonalna, gaduła, w dodatku zakręcona. Jestem osobą wierzącą, a w życiu wracają do mnie słowa z Pisma Świętego "Wystarczy Ci łaski mojej. Moc bowiem w słabości się doskonali."

Moja ciąża: Po przygodach z koleżanką prolaktyną, stwierdzeniem teratozoospermii, rozpoczęciem walki o lepsze nasienie i uświadomieniu sobie, że teściowie starali się 4 lata przygotowana byłam na lata walki, zmieniłam więc pracę na mniej stresującą i wtedy zaskoczyło. Bądź silny okruszku! :)

Chciałabym być mamą: Dużo wymagam od siebie, trochę mniej lecz nadal wiele od innych, mam nadzieję jednak, że w macierzyństwie będę mniej wymagająca niż na co dzień. Chcę być mamą mającą czas stąd zmiana pracy i poszukiwanie swojej drogi. Mamą, która porozmawia, wesprze, będzie przyjaciółką. Taką, która nauczy jak sobie radzić, z którą można będzie się wygłupiać w kuchni, tańczyć w salonie, śpiewać podczas kąpieli, a wspomnienia wspólnych wycieczek zostaną na lata. Chcę być wielodzietna więc chcę być też mamą, która nauczy empatii, życzliwości i pracowitości.

Moje emocje: Jeszcze w to nie wierzę, ciągle mam wrażenie, że niebawem coś złego się wydarzy, coś co obudzi mnie ze snu.

13 września 2021, 15:42

Witaj Okruszku!
Wiesz napędziłeś mi stracha na pierwszej wizycie gdy okazało się, że jesteś małym przecinkiem, młodszym niż wskazywało OM. Ale nadrobiłeś, a nawet przyspieszyłeś. Powoli zaczynam myśleć, że będziesz jako dziecko bardziej małym Spaślaczkiem jak tata, niż kruszynką jak ja. Bądź jaki chcesz tylko rośnij zdrowo i nie strasz mnie.

Jak pokazałam Cię tacie na zdjęciu i powiedziałam, że widziałam Twoje serduszko to jego oczy się zaszkliły, ostatnio tak szczęśliwy był gdy zobaczył mnie w białej sukni. Pokochasz go, jest bardzo pomocny i wrażliwy, ma niesamowite poczucie humoru i bardzo mnie kocha. Kiedyś spotkasz w życiu taką miłość i mam nadzieję, że będziecie dla siebie przyjaciółmi jak ja i tata.
Wciąż się o nas martwi, uczy się co się ze mną teraz dzieje, całuje Cię na dobranoc.
Wybacz nam jeżeli żartujemy na temat potencjalnych imion kiedyś zrozumiesz nasze poczucie humoru, pewnie sam będziesz miał podobne.

Mam nadzieję, że dobrze Ci ze mną. Musimy współpracować. Bardzo Cię kocham.

Za dwa tygodnie planuję test podwójny PAPPA
A w połowie października USG prenatalne.


0 komentarzy (pokaż)
7 października 2022, 10:27

Ciąża zakończona 7 października 2022

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)