BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Nasze Cudo

Autor: sylwia.z
Wstęp

O mnie: Jestem mamą dwóch fantastycznych Iskiereczek.Aleksandra 16 latek i Julia 11 latek.Z ojcem moich dzieci rozstałam się dojsć dawno ale utrzymujemy przyjazne stosunki bo przecież oboje stworzyliśmy dwie cudowne dziewczynki.Mojego obecnego partnera poznałam jakiś czas temu bardzo szybko doszliśmy do wniosku że jesteśmy jak 2 połówki i postanowiliśmy wspólnie zamieszkac.Mój partner takze ma 2 dzici z poprzedniego małzeństwa.Decyzja o wspólnym dziecku też bardzo szybko w nas dojrzała.Jednak mimo półrocznych starań nic z tego nie wychodziło.Zaprzestałam juz o tym myslec i obwiniałam siebie o tę cała sytuacje gdyż po porodzie moich córeczek przeszłam zabieg usunięcia ciąży pozamacicznej i po prostu myślałam że już nie bede mogła przez to zajsc w ciąże.

Moja ciąża: Jak co miesiąc zbliżał się termin okresu.W sumie do okresu miałam ponad tydzień a moje piersi zrobiły się dziwnie obolołe i ciężkie.Nie przywiązywałam do tego wagi gdyż to mój normalny objaw przed okresem.Zdarzyło mi się tez kilka razy mieć dziwne uderzenia gorąca,oczywiscie wytłumaczyłam to sobie ponad 30 stopniami ciepła które mamy tego lata.I nagle pewnego dnia rano zauważyłam brązowe plamienie...Przecież do okresu jeszcze jakis tydzien...ale pomyślałam iż moze przez te upały przesunął mi się cykl i to początek okresu.Plamienie było niewielkie i trwało jeden dzień.I wtedy zaczeła mi switac pewna mysl że być może...że się udało.Dzień po dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszły dwie krechy....3 dni potem dla pewnosci jeszcze jeden to samo....UDAŁO SIĘ.Wizyta u lekarza jutro :)

Chciałabym być mamą: Być mamą to przedewszystkim kochac swoje dziecko.Ja mam juz doświadczenia w tej kwesti więc w sumie nie chciałabym nic zmieniac.

Moje emocje: Jestem w ciązy ....nareszcie udało się.Z drugiej strony odczuwam lekki niepokój gdyż miałam w przeszłosci pewne problemy...Ale trzeba byc dobrej myśli...przecież to Nasze Cudeńko

26 sierpnia 2015, 13:32

Dzis 4 tydz. i 4 dzien i pierwsza wizyta u gina.Wiem,ze to zbyt wczesnie ale nie mogłam wytrzymac.Oczywiscie USG nic jeszcze nie pokazało ale badanie ginekologiczne potwierdza ciąże.Ciesze sie.Mam się zgłosic za 3 tyg.Wtedy już wszystko będzie zapewne pięknie widać.Czekamy na naszego Babelka i kochamy go bardzo mocno.

0 komentarzy (pokaż)
27 sierpnia 2015, 09:48

Ciąża zakończona 27 sierpnia 2015

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)