BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Nasza decyzja, plany, starania

Autor: rzepakowepole
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

29 grudnia 2016, 10:56

4t+2d

Jestem w ciąży. Beta z wczoraj, czyli 15 dpo 352,8. Ładny wynik. Jutro powtarzam, żeby zobaczyć przyrost. Wizytę u lekarza mam umówioną na 9 stycznia, może będzie już serduszko... Na razie idę do kliniki, gdzie pracuje lekarz, którego wybrałam, później będę chciała chodzić do niego prywatnie, ewentualnie od czasu do czasu do kliniki na lepsze usg. Zobaczymy, co będzie się bardziej opłacać finansowo.

Nie mogę w to wszystko uwierzyć. W pracy nie umiem się skupić na pracy, w domu na domu. Chciałabym, żeby ten czas nieco szybciej płynął, choć pewnie pod koniec ciąży będę tego żałować. Mam termin na 5 września. Sama urodziłam się we wrześniu i uważam to za piękny miesiąc na urodziny. Szkoda, że ciąża pod koniec będzie bardzo ciężka - bo lato, upały. Jakoś postaram się dać radę, oby tylko wszystko było dobrze.

Czy to możliwe, żebym już czuła mdłości? Czuję takie coś, jakbym miała powietrze w żołądku i nie mogło mi się odbić.

1 komentarz (pokaż)
2 stycznia 2017, 09:52

Beta z piątku 699,3, czyli przyrost o 100% w ciągu dwóch dni (jakieś 50 godzin).

Jestem w ciąży, to już właściwie oficjalne. W międzyczasie umówiłam się na 23 stycznia do innego (też polecanego) lekarza na NFZ. Zobaczymy, jak to wszystko ogarnę, pewnie przed kolejną wizytą zdecyduję się na jednego z nich. NFZ jest o tyle spoko, że są finansowane badania, które normalnie pewnie będą droższe niż wizyty. Zobaczymy.

1 komentarz (pokaż)
1 sierpnia 2018, 12:24

Ciąża zakończona 3 września 2017


Wiadomość wyedytowana przez autora 25 maja 2019, 16:51

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)