BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Nasz wyczekany maluszek:))

Autor: 06Marysia1991
Wstęp

O mnie: Jesteśmy razem od od prawie 7 lat. Małżeństwem od pół roku. Zaczęliśmy się starać o dziecko po powrocie z wakacji w październiku. Odstawiłam plastry które brałam 3 miesiące dlatego wiedziałam, ze nie uda się od tak zajść w ciąże. 1,2 miesiąc nic. Przyszedł grudzień owulacja w święta dużo wolnego chęci ogromne na siebie ten miesiąc miał być bez spiny a po Nowym Roku miałam udać się do gina aby zaradził coś żeby nam się udało.... 4 stycznia wiedziałam, żę coś się dzieje czułam,żę coś w brzuszku jakby rozpiera i wierci .. dlatego w Święto Trzech Króli rano zrobiłam test słaba bladziuchna kreseczka, którą widział też i mój mąż o dziwo :) już wiedziałam :) Pojechałam tego samego dnia na krew . Wieczorek podjechałam z mężem pobiegłam po wynik ... jak wracałam do auta nie wiem ...jego mina no co ty ?? no tak 3 -4 tydz .. to super najpiękniejsze uczucie w moim życiu odpowiedział mój mąż :)

Moje emocje: moje emocje ... raz śmiech raz płacz . wczoraj powiedzieliśmy rodzicom płakałam w każdym domu hehe

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)