BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Moje Maleństwo

Autor: AleksandraDominika
Wstęp

O mnie: Mam 35 lat , od 15 miesięcy jestem mężatką z Marusiem , pracuję zawodowo, jestem szczęśliwa i Kocham Pana Boga...

Moja ciąża: To dosłownie początek

Chciałabym być mamą: Chciałabym być najlepszą mamą dla Maleństwa i postaram się być.

Moje emocje: Czuję się podekscytowana , ale i przejęta każdą chwilą spędzoną razem z Maleństwem.

26 stycznia 2017, 14:01

Zaczynam pisać w 5t2d. Ostatnia miesiączka 20 grudzień 2016 roku. Pięknie przeżyte Święta Bożego Narodzenia. pierwszy test 16 stycznia pozytywny , dzień później drugi test pozytywny , 20 stycznia pozytywny , bolące piersi wizyta u ginekologa , nic nie widać . 24 stycznia w nocy bolał mnie brzuch , modliłam się przez godzinę następnego dnia wizyta ginekologiczna lekkie plamienia brązowe , na usg nic nie widać . Pani Doktor przepisała leki podtrzymujące magnes i nospę, piersi bolą o połowę mniej. Zmartwienie i oczekiwanie co będzie dalej , czy Maleństwo jest ? czy rozwija się? czy serduszko zacznie bić? Dzisiaj odbieram wynik bhcg, zobaczymy jaki jest , potem powtórzymy i mam nadzieję , że będzie rosnący.

1 komentarz (pokaż)
30 stycznia 2017, 13:28

beta 174,5 potem 100 koniec...

1 komentarz (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)