BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Moje Maleńkie Szczęście :)

Autor: beti97
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

O mnie: Jestem szczęśliwa to co pierwsze ciśnie mi się w tej chwili do głowy, no ale jestem także pesymistką co często bywa uciążliwe i przyćmiewa moje szczęście. Z moim B. jesteśmy ponad 2 lata, a w maju w naszą 3 rocznicę pojawi się nasze Maleństwo.

Moja ciąża: Jest to moja pierwsza ciąża- oby wszystko było dobrze.

Chciałabym być mamą: Najlepszą na Świecie :)

Moje emocje: Radość, strach.

3 września 2014, 17:39

24.08 zobaczyłam na teście 2 najcudowniejsze kreseczki. Bałam się że nigdy ich nie zobaczę, bałam się że endometrioza stanie mi na przeszkodzie. Następnego dnia zrobiłam betę i wynosiła 472,4 a to był dopiero 27 dzień cyklu. Ucieszyłam się bardzo chociaż zaczęłam się martwić o Maleństwo żeby dobrze się rozwijało. Za równy tydzień podejrzymy naszą Kruszynkę, mam nadzieję że jest na swoim miejscu i zobaczę jak bije jej serduszko :)

3 komentarze (pokaż)
3 września 2014, 18:49

Dziękuję :)

0 komentarzy (pokaż)
4 października 2014, 19:38

Dziś 9 tydz 3 dzień ciąży. Do tego czasu zdążyłam zakosztować wszystkich rozkoszy I trymestru. Mdłości, wymioty, wahania nastrojów etc. Dr google dokształcił mnie w możliwe najczarniejsze scenariusze jakie mogą mnie spotkać. Od pewnego czasu już nie czytam bo szkoda się stresować na zapas. W 6 tyg mój Kropek miał 5mm i serduszko jak dzwon. Teraz idziemy na wizytę równo w 10 tyg i troszeczkę się już stresujemy, ale najważniejsze że już tylko 4 dni do zobaczenia z Kropkiem.

2 komentarze (pokaż)
16 października 2014, 07:07

Moje szczęście ma ponad 4 cm :) Dziś 11 tydz 1 dz. Oczywiście wizyta była super i nic się nie działo. Mamusia była bardzo zadowolona i umówiła nas na 27 na usg genetyczne. Wczoraj źle się poczuliśmy i pojechaliśmy do szpitala. Dostaliśmy leki i leżymy w domu, dalej zobaczymy co będzie.

1 komentarz (pokaż)
23 listopada 2014, 22:59

To idąc za ciosem i odkurzając mój pamiętnik dodam kolejny wpis :) Aktualnie jesteśmy w 16 tyg 4 dniu. Strach już raczej się oddalił, pierwsze ruchy Bąbelka nie do opisania, po prostu magia w centrum mnie! Mimo szarego i ponurego listopada, seri nieszczęść o których nie piszę zachowuję radość dla mojego Maleństwa. Znacznie lepiej się wtedy czujemy oboje, stres w ciąży wpływał na mnie źle, brzuch się spina , ciągnie do wymiotów. Zdrowy egoizm obudził się dla mojego dziecka, pełna albo prawie pełna izolacja od problemów. Dzisiaj wspólnie obejrzeliśmy film " sekstaśma". Wiem jak to brzmi ale to nie żaden pornol, a film o seksie przed dziećmi i po dzieciach w fajnej historii. Bardzo mnie rozbawił , a Małe chyba wyczuło dobry nastrój i rozbrykało się w brzuszku. Lubi jak puszczamy mu muzkę z tableta, odpowiada puknięciami albo fikołkiem. Czas leci zaraz Święta i połowa będzie za nami, ta druga połowa coś czuję zleci szybciej niż ta pierwsza. Póki co żyjemy w symbiozie z Nowym Ludziem i mam nadzieję że tak zostanie do końca :)

2 komentarze (pokaż)
20 maja 2015, 10:30

Ciąża zakończona 20 maja 2015

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)