BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Moje 9 miesięcy

Autor: cynamonek_27
Wstęp

7 czerwca 2014, 14:14

za dwa dni wizyta u gina, czy rozwieje ona moje obawy ? chcę tylko wiedzieć czy dzidzia się rozwija. Po pierwszej wizycie nic nie wiem (była ona 2tyg temu). Lekarz powiedział, że ciąża jest - bo macica miękka i malutki pęcherzyk widział na usg, to lekarz więc chyba zna się na rzeczy (tylko ja mam różne myśli.. to bardzo doświadczony wiekiem lekarz, może źle widział) Nie chcę tych myśli !!!
Moje obawy mówią za siebie! Czasem dotykam swoich piersi by upewnić się, że na pewno czuję to co czuję.. są ogromne i bardzo wrażliwe teraz, nie raz bolące. Czasem miewam już mdłości, nie ciągnie mnie jeszcze na wymioty, ale jest mi zwyczajnie nie dobrze. Słabe bule głowy, zmęczenie, senność to też dobre objawy.
Mam nadzieję, że wszystko jest ok.
Plamienia się skończył już dawno temu.
Musi być ok!
Wytrwałam 2 tyg niepewności i chorych myśli.. teraz tylko przetrwać dwa dni.

0 komentarzy (pokaż)
9 czerwca 2014, 10:52

Byłam na wizycie, wszystko dobrze!
Serduszko bije :) -widziałam i mam zdjęcie usg.
Ciąża rozwija się prawidłowo.
Badania też w porządku.
Nie muszę leżeć, duphaston mam jednak dalej i zwolnienie L4.
Wszystko będzie dobrze, nie tak jak z Konradkiem było. (większą połowę ciąży leżałam bo było zagrożenie).

2 komentarze (pokaż)
10 czerwca 2014, 11:00

upały dają popalić co razem z mdłościami tworzy mieszankę prawie wybuchową :/ okropnie się czuję .. ten upał dokucza okropnie. a to dopiero początek lata i początek ciąży.. mdłości.
Ale damy radę :):):):):):)

0 komentarzy (pokaż)
25 czerwca 2014, 13:11

Jestem po 3 wizycie, a po 1 u nowego lekarza, przemiłego i przesympatycznego. Koleżanka mi poleciła :)
Wszystko się dowiedziałam. Już puszczają mi nerwy i stres... od paru dni chodzę taka nabuzowana. A dziś szczególnie, jeszcze podczas badania usg mi się ciśnienie podniosło, bo leżałam leżałam a lekarz szukał mojego maleństwa.. początkowo stwierdził, że płód jest zbyt mały na 8 tc ale potem zmierzył i powiedział, że wszystko jest prawidłowo. Włączył mi także tętno dziecka więc się uspokoiłam.. ale maleństwo spłatało figla, że się tak ukryło i ciężko było zobaczyć... nawet na zdjęciu jest ciężko zobaczyć, bo rozmazane i taka plamka jest tylko... ale pierwsze co zrobiła w domu to wpisałam w google zdjęcia usg z 8 tc ciąży i wyskoczyły mi w miarę podobne zjęcia i się w sumie uspokoiłam.

martwię się tylko bo kolejną wizytę mam dopiero za ponad miesiąc. ponieważ lekarz ma urlop a potem ja mam zaplanowany wyjazd nad morze.. jakoś przeżyję.. chyba, że wcześniej odwiedzę lekarza znowu innego w celu tylko zrobienia usg.
zalecanie mam a w zasadzie nie mam.. bo wszystko jest dobrze.. ale mam skończyć opakowanie duphastonu i potem mam już nie brać. dostałam też receptę na espumisan i rapaholin ze względu na moje problemy trawienne, ciężkość i wzdęcia. i muszę zrobić badanie moczu, bo coś chyba też jest nie tak.

0 komentarzy (pokaż)
1 lutego 2015, 11:58

Ciąża zakończona 1 lutego 2015

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)