BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Moja ciążą - szczere wyznania

Autor: Martitta.
Wstęp

O mnie: Młoda kobieta, która bardzo pragnęła swojej fasolki. Co rano zażywam Euthyrox na tarczycę oraz domyślam się, że chwilowo - Dhupaston.

Moja ciąża: Moja ciąża nie jest tak piękna jak ją sobie wyobrażałam, można rzec nawet, że jest ciężka i wykańczająca. Byle do końca 3 miesiąca...

Chciałabym być mamą: Chcę być mamą najlepszą na świecie, taką, która pozwoli dziecku na rozwój talentów i spełnianie marzeń. Chciałabym być mamą, o której moje dziecko powie, że lepszej nie mogłoby sobie wymarzyć :)

Moje emocje: Dezorientacja, strach, niepewność i szczęście, które przez koszmarne nudności zeszło chwilowo na dalszy plan.

28 kwietnia 2015, 09:40

O ciąży dowiedziałam się 8 kwietnia z testu ciążowego. Byłam tak szczęśliwa, ponieważ od kilku miesięcy staraliśmy się z mężem o dziecko.
Dziwiło mnie to, że nie mam żadnych objawów i symptomów...
Tydzień temu moja ciąża zmieniła się w koszmar.
Mdłości poranne? Mam mdłości całą dobę, dziś doszły wymioty. Nie mam ochoty na jedzenie, jestem strasznie osłabiona, zero we mnie radości... Mam po prostu dość :((

5 komentarzy (pokaż)
29 kwietnia 2015, 11:48

Dziękuję Wam za wszystkie komentarze.
Wczoraj niestety skończyło się u mnie na zastrzyku i kroplówce na SORze. Nie chciałam zostawać w szpitalu więc lekarz przepisał mi czopki i gastrolit. Jak nie będzie poprawy mam wrócić na hospitalizacje. Na razie czuje się lepiej. Rano wypiłam Nutridrinka na dodanie sił i zjadłam kilka sucharów popitych wodą, a więc sukces! Wczoraj na USG pierwszy raz zobaczyłam moje maleństwo i jego bijące serduszko. Aż mnie żal łapie, że tak źle znoszę te pierwsze tygodnie i mam tak dość. W głowie kłębi mi się setki myśli. Myślałam, że jestem gotowa być matką, że nie ma się czego bać, jednak teraz mam i smutek i wątpliwości czy podołam tej odpowiedzialności... mam jednak nadzieję, że to tylko te hormony tak mi mieszają w głowie i wkrótce będę najszczęśliwsza na świecie, jak w dniu w którym zobaczyłam dwie kreski.

2 komentarze (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)