BellyBestFriend
Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: miało byc tak łatwo...a tu PCOS insulinoopornosc/ udało się w 11cs

Autor: yvonneSW
Przejdź do OvuFriend i przeczytaj moją historię starania się o dziecko
Wstęp

12 listopada 2017, 10:57

19t0d 20 tydzień 50% ciąży za nami
A jutro usg. Tamte ruchy ostatnio ruchami nie były ale za to teraz już na 100% wiem jak wyglądają te ruchy bo jak kopnął w detektor to poczułam to na własnej skórze więc już wiem czego się spodziewać. Dziś rano też raz już poczułam moje maleństwo.
Dziś może zasiądziemy i pomyslimy nad imieniem dla chłopca bo przeczucie mi mówi że to będzie synek.
Ja czuję się ok ale nieco już cięższa poza tym chyba zaczęły mi się skurcze macicy bezbolesne napinanie brzucha ale na szczęście trwa chwilę i rzadko się to zdarza. Ale jutro na wszelki wypadek może zapytam czy jest wszystko ok z tym twardnieniem brzucha.

2 komentarze (pokaż)
18 listopada 2017, 14:14

20t3d 21 tydzień
Trochę przeskoczyliśmy do przodu bo po USG termin porodu zmienił się na 4.04.2018
USG wyszło dobrze dzidzius zdrowy. To bylo bardzo stresujące i wzruszające badanie. Polozna oglądała długo główke i serduszko i nic nie mówiła (pomyślałam wtedy jak ja chcę już być po wszystkim) aż w końcu jej słowa wszystko jest bardzo dobrze a ja czułam jak schodzi ze mnie cały stres. Nic lepszego nie mogłam usłyszeć. Mój był ze mną pierwszy raz i widział na monitorze pierwszy raz nasze dziecko. Był wpatrzony jak w najlepszy mecz jednocześnie szczęśliwy dumny i wzruszony a kiedy położna mówi to chłopiec to złapał mnie za rękę. Sam długo przeżywał to USG mówił że nasz synek jest słodki że już wszystko ma te rączki nóżki serduszko kręgosłup to wszystko takie już czlowiecze. Ja sama długo po tym badaniu nie mogłam dojść do siebie taka szczesliwa a mój synek już taki duży.ale był bardzo grzeczny dał wszystko obejrzeć sam nawet obrócił się i wypiął kręgosłupem zebysmy tam też mogli go zbadac, bez oporów pokazał co ma między nóżkami wystawił rączkę żebyśmy mogli policzyc paluszki ❤️ piękne chwile. Wstępnie wybraliśmy imię -Dawid. Kopie już coraz mocniej nawet tatuś miał w końcu okazję poczuć pod ręką kopniaka. Zaczynamy powoli wyprawkowe szaleństwo. Ja trochę więcej staram się odpoczywac. Dzidziuś jest nisko niby nie mówiła czy to dobrze czy zle ale ja bardzo dużo pracuje i to fizycznie więc czas najwyższy trochę zwolnić. W poniedziałek idę pogadać z szefostwem że chce trochę mniej pracowac. A ostatecznie będę pracowała do końca stycznia.

1 komentarz (pokaż)
3 grudnia 2017, 16:41

22t4t
Mała przerwa w pisaniu ale dużo się działo ostatnio. Zrobiliśmy sobie małą wycieczkę do polski mały zniósł ja dobrze jak tylko dojechaliśmy to szalał cały czas myślałam nawet że w ogóle nie śpi. Poszłam do lekarza przy okazji pogadać o tym twardnieniu brzucha. Pani ginekolog powiedziala że twardnienia na tym etapie to normalna rzecz że za parę tygodni będą częstsze i dłuższe ale dopóki nie odczuwam bólu nie ma żadnych krwawień to mam się nimi nie przejmowac. Dla własnego spokoju mogę brać no spe ale generalnie nie muszę. Zbadała pH pochwy i szyjkę. Mówila że jest z tych dłuższych nawet, twarda i zamknięta synuś bardzo ruchliwy nie można było nawet posłuchać serduszka bo ciągle kopał. Ale wszystko jest ok więc kamień z serca bo o szyjkę trochę się martwiłam. A ogólnie to od kilku dni dzidziuś nabrał sily potrafi naprawdę mocno kopać ale bardzo mnie to cieszy że go czuje :) ❤️ zaczęliśmy zakupy wyprawkowe głównie ubranka i jakieś akcesoria a także komodę na te wszystkie rzeczy. Ja nie wiem czy nie jest za wcześnie na syndrom wicia gniazda ale ja cały czas chodzę sprzątam przekładam robię miejsce żeby nam się dobrze we 3 mieszkało :)

0 komentarzy (pokaż)
6 marca, 15:44

Ciąża zakończona 6 marca 2019

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)